Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.04.2019 02:35
  • Son Güncelleme: 08.04.2019 12:47

Hırsızlığa örtbas yandaşı medyadan!

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana girdiği ve zaferle sonuçlandırdığı her öncesi “oylar çalınıyor”, “sandıkta hile var”, “elektrikleri kesecekler, sandıkta hırsızlık yapacaklar” yalanlarıyla sandık provokasyonu yapan bir kısım medya, 31 Mart lerinden sonra ilk kez o yalanlara başvurmadı. Cumhuriyet, Sözcü gazeteleri ve , ’nin sandıklarda hırsızlık yaptığı belgelenmesine rağmen bu kez hırsızlığın üstünü örtüp, ’nun (YSK) görevini yapmasına engel olmaya dönük yayınlara başladı. Sandıktaki CHP hırsızlığının tespit edilmesi için AK Parti’nin yaptığı yasal başvuruları engellemeye çalışan Cumhuriyet, Sözcü ve Fox TV gibi CHP yandaşı medya, YSK’yı da usulsüzlükler açığa çıkmasın diye baskı altına almaya çalıştı.

'nun halkın özgür iradesini gasp eden sandık usulsüzlüklerini tespit etmesine karşı görülmemiş baskı uygulayan yanlısı medya, attığı manşetlerle de gazeteciliği bırakıp ağızları açık bırakan bir yandaşlık sergiledi. Yıllardır "yandaş medya" diyerek karalama kampanyası yapan Cumhuriyet, Sözcü gazeteleri ve , CHP yandaşlığında tam bir "çukur medyası" haline dönüşüverdi.

YANDAŞ PORTAKAL!
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile ev arkadaşı olan Fox TV ana haber spikeri , "tarafsız medya" masallarını çabucak unutuverdi. Her öncesi sandıkta hile yalanını Fox TV ekranından sakız eden Portakal, bu kez YSK'nın CHP'nin sandıktaki hırsızlığının üstüne gitmesini engellemeye çalışan yayınlara başladı. Fox TV ile beraber Cumhuriyet ve Sözcü gazeteleri de 31 Mart lerini şaibeli hale getiren CHP hırsızlığından yayınlarında söz etmezken, aksine usulsüzlükler açığa çıkmasın diye YSK'ya görülmemiş bir baskı uyguladı.

HIRSIZLIKLARI BELGELENDİ SES YOK
Seçim gecesi 29 bin oy farkla önde olduğunu iddia eden ve AK Parti'nin yaptığı itirazlarla İstanbul'da 12 bin oyunu geri alan Ak Parti'nin yürüttüğü yasal süreç, CHP'nin 12 in oyu çaldığını da belgelemiş oldu.Ne Fox TV, ne Cumhuriyet ve Sözcü gazeteleri çalınan 12 bin oydan söz etmezken, İstanbul'da CHP'li İmamoğlu'nu kazanmış gibi gösteremeye devam etti. Oysa tersi olsa CHP'nin itirazı sonucu 12 bin oyun çalındığı ortaya çıksaydı, yandaş medya Türkiye'yi ayağa kaldırır, sandıkların tamamının baştan sayılması için kampanya yapardı.

Seçim gecesi 29 bin oyla önde olduğunu iddia eden ancak AK Parti'nin itirazları sonucu sayılan geçersiz oylarla bu farkın 17 bine indiğini açıklayan CHP, 12 bin oyu da çaldığını itiraf etmiş oldu.CHP yandaşı medya ise bu gerçeği de görmeyerek, 12 bin oyun kaydırılarak çalındığının üzerini örtüp yapılan hırsızlığı gizlerken, sandıkların tamamının baştan sayılmasını engellemeye çalıştı.

EV ARKADAŞI YANDAŞLIĞI!
Fatih Portakal'ın ev arkadaşı için tüm gazetecilik ilke ve prensiplerini bir kenara bırakıp CHP yandaşlığına soyunduğu, Cumhuriyet vs Sözcü gazetelerinin de sandıktaki hırsızlıklar açığa çıkmasın diye çukur medyasına dönüştüğü manşetleri ise basın tarihine utanç vesikası olarak geçecek.

kalan karakter 1000

fıl fıl

sahtekar chp partısı algı operosyonlar yutmaz yalan cumhurıyet sözcü ancak bunu beklenır adalet kendı kalemıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.04.2019 06:46
Selim 1453 Selim 1453

31 Mart 2019 saat 14.30 da bir twitterdan mesaj paylasıyor.Birleştirme tutanaklarına sahip çıkacağız dedi.saat 08.49 gibi twitter dan Binali Yıldırım ait hesaptan seçimin kazanılması hakkında halka teşekkür konuşması hazırladığı medyaya düşüyor,yayınlanıyor.Arkasındansandık verilerini veren AA için CHP den 31.03.2019 saat 20.59 da AA dan gelen veriler kesildi,YSK ya gidiyoruz açılması yapıldı.İşte bu saatte operasyon başladı.sandıkta YSK daki cuntacılar,15 Temmuz daki teröristler ile kolkola YSK bilgisayarında hackleyerek secimin yönünü değiştirdiler.Yıldırım da 23.24 de erkenden kazandık konuşması yaptı.Halen hile ve oy çalma devam ediyordu.Yıldırım ın teşekkür mesajı paylaşımı cuntacıları harekete geçirdi.CHP nin sözcüsü bile Hakimleri ve YSK yı tehdit ediyor.15 Temmuz da beceremedikleri uluslararası örgütlü darbeyi,YSK nın içinde halen organize olmuş,hazırlık yapmış kriptocu cuntacılar ile sandıkta darbeye yeltendiler.Tuncay Özkan bir twitinde saat 05.00 Baharı karşılayacağız diyor,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.04.2019 03:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.