Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.04.2019 12:46
  • Son Güncelleme: 23.04.2019 12:51

'li 'ndan skandal paylaşımı

İslam ve Türkiye düşmanlığı ile bilinen İl Başkanı 'nun 2013 yılında asılsız ile ilgili yaptığı bir paylaşım ortaya çıktı.

Kaftancıoğlu'ndan skandal Ermeni soykırımı paylaşımı

Her fırsatta Türkiye'ye ve İslamiyet'e nefret kusan İl Başkanı 'nun skandal paylaşımları bitmek bilmiyor. CHP'nin "Skandallar Kraliçesi" olarak bilinen ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun göz bebeği olan Kaftancıoğlu'nun ortaya çıkan son paylaşımı Türk düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

ERMENİ SOYKIRIMI İDDİASINA DESTEK VERDİ
Türkiye'yi terör örgütlerine peşkeş çekmek isteyen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni CHP'nin kazanmasının ardından bu peşkeşe İstanbul ile başlayan CHP zihniyetinin en önemli figürlerinden olan Kaftancıoğlu, 2013 yılında yaptığı bir paylaşımla 24 Nisan 1915'te yaşanan Ermeni olaylarına atıfta bulundu.

TÜRKİYE'NİN BAYRAMINI ERMENİLERE MEZE ETTİ
Yaptığı bu skandal paylaşımda Türkiye tarihinin en önemli günlerinden biri olan 23 Nisan'ı da Ermenilere meze eden Kaftancıoğlu, "23 Nisan'dan bir sonraki gün neydi? Bilmek istemeyenler için ipucu:1915" diyerek 1915'te yaşanan olayları tıpkı Türkiye düşmanlarının yaptığı gibi soykırım olarak tanıdığını ilan etmiş oldu.

Takvim.com.tr

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

biz onun ne olduğunu biliyorduk ama CHP ile ortak olan İP ve SP kına yaksın. ben ne CHP ye ne HDP kızıyorum çünkü bunların ne olduğunu halk biliyor ve menderesin idamından sonra çoğunluğu alarak tek başına iktidar etmedi. ama başını zorla açılanlar ile çıkarcıların desteği ile istanbula başkan seçtiler ama YSK cumhur ittifakının itarızı kabul edip yeniden seçim olacak ve bakalım hırsızlıkları nasıl yüzlerine vuracak bu halk.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2019 19:29
dr dr

iyi de pkk yada ermeni den ne beklersin hain bunlarin hepsi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2019 17:18
Tarih affetmez Tarih affetmez

fransizlarla beraber kac milyon insanin kanini döktü DOKTRIN atalarin acaba ibb gölge baskani?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2019 17:14
Küyahyalı Küyahyalı

Bunu da adam yerine koydular.Türkiye den ve Türkiye de yaşamaktan memnun değilsen git ermenistanda yaşa.Sizin ne mal olduğunuz zaten belli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.04.2019 15:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.