Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.04.2019 20:31
  • Son Güncelleme: 19.04.2019 21:01

'den 'na açık destek! FETÖ okullarının müzik korosu üyelerine "mazbata" şarkısı söyletip yaydılar

AK Parti'nin YSK'ya yaptığı itirazlar sonuçlanmadan oldu bittiye getirilerek mazbatası verilen 'na, 'cülerin açık desteği devam ediyor. Seçim süresi boyunca FETÖ'cüler tarafından aleni şekilde desteklenen İmamoğlu'na verilen bu destek seçimlerin ardından da artarak devam ediyor.

Türkiye tarihinin en şaibeli seçimlerinden birinin ardından mazbatayı adeta gasp ederek alan 'nu iyice parlatmak isteyen , örgütün yapılanmasının çektiği videolarla bu amaç doğrultusunda çalışmaya başladı.

Şaibe ve usulsüzlüklerle başa geçen , İP ve 'nin oluşturduğu Zillet İttifakı'nın adayı İmamoğlu'nu seçim süreci boyunca yaptıkları algı oyunu le parlatan FETÖ, seçim sonrası da desteğini esirgemedi. Seçimlerdeki usulsüzlük ve şaibelerin ayyuka çıkmasına rağmen YSK'ya yapılan baskı ile oldu bittiye getirilerek mazbata verilen İmamoğlu'na sözde Afrika ülkelerinden verilen desteğin arkasından FETÖ'nün o ülkelerdeki yapılanması çıktı.

FETÖ'CÜ HESAPLAR YAYDI
Sosyal medyada FETÖ üyesi kişilerce yönetildiği bilinen @kacsaatolduson isimli hesaptan servis edilen video, terör örgütü FETÖ'nün kapatılan kanalı Samanyolu tarafından haberleştirilerek okuyuculara aktarıldı.

FETÖ OKULLARININ MÜZİK KOROSU ÇIKTI
Paylaşılan videoda "İmamoğlu'na mazbatayı ver" şarkısını söyleyen topluluktaki kişilerin, örgütün Afrika okullarında bulunan müzik korosu üyesi oldukları ortaya çıktı. 15 Temmuz'dan sonra dünyadaki birçok ülkede okullarının kapatılmasına rağmen Afrika'da hala aktif bir şekilde faaliyetlerine devam eden FETÖ, bu ülkeler üzerinden yürüttüğü çalışmalarda algı operasyonlarına devam ediyor.

İBB'NİN GİZLİ BİLGİLERİ FETÖ'YE Mİ GİDECEK?
İmamoğlu'nun başkanlık koltuğuna oturur oturmaz, İBB'nin tüm belgelerinin "kopyalanmasına ilişkin" imzaladığı karar tartışma yarattı. İBB çalışanı olmayan ve kimlik bilgileri verilmeyen 3 kişinin de yetkilendirildiği kopyalanma işlemine ilişkin karar sonrası akıllara 2009 yılında yaşanan kozmik oda skandalı geldi. FETÖ tarafından açıkça desteklenen İmamoğlu'nun imzaladığı bu karar sonrası, akıllarda İBB'nin gizli belgelerinin ve devlet bilgilerinin kopyalanarak kimler tarafından ve nerelerde kullanılacağına ilişkin soru işaretleri oluştu. HDP'nin seçim süresi boyunca verdiği desteğin diyetini açıkça istemesi sonrası, akıllara "FETÖ'nün desteği karşılığı belgeler mi verilecek?" sorusu geldi.

kalan karakter 1000

ilginc degilmi? ilginc degilmi?

hm.. Fenerbahcede yüzünü göstermesi VE ALI KOC yaninda iken, rotschilderin adayi oldugunu düsündürmüyormudu bi de zaten CIA abd feto ne derseniz pentagonda sahip cikiyorsa, demekki Ekrem denilen bu yunan yahudi IBB adayi hepsinin ortak adayi idi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.04.2019 23:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.