Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.03.2019 15:14
  • Son Güncelleme: 31.03.2019 16:41

Başkan Erdoğan'dan SP lideri 'na taziye mesajı

'da oy verme işlemi sırasında 2 kişinin öldürülmesi hadisesi nedeniyle Başkan Erdoğan, Genel Başkanı 'nu arayarak taziye mesajını iletti.

'nın Pötürge ilçesinde sandık müşahitleri arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada 2 kişi ölürken bir kişi yaralandı. Başkan Erdoğan yaşanan olay sonrası taziye mesajlarını iletmek üzere Genel Başkanı 'nu aradı. Erdoğan, Malatya'daki olaydan duyduğu üzüntülerini dile getirip konunun takipçisi olduklarını, sorumlularının adalet önünde hesap vereceğini bildirdi.

Ayrıca Erdoğan, Malatya'nın Pütürge ilçesinde muhtar adaylarının tarafları arasında çıkan silahlı kavgaya ilişkin olarak şunları söyledi:

"Pütürge'deki olay bizleri üzdü. Böyle bir olay olmaması gerekirdi. Bu durumun partiler arası sorgulamaya, partiler arası bir yargılamaya götürülmesini doğru bulmuyorum. Bu tür durumlarda özellikle dudaklarımızın arasından çıkacak sözler çok büyük önem taşıyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.