Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2019 17:06
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 17:22

Cumhurbaşkanlığı'ndan "İyi ki varsın Yusuf" videosu! Başkan Erdoğan Twitter'dan paylaştı

İyi Partili yönetici 'ın aşağılamaya çalışmasına rağmen sabrıyla tüm Türkiye'yi duygulandıran li genç 'a destek için Cumhurbaşkanlığı tarafından “İyi ki varsın Yusuf” mesajını içeren bir video hazırlandı. Videonun sonunda Başkan Erdoğan'ın Yusuf’u kabulü sırasında kendisine “İyi ki varsın Yusuf” dediği görüntüler de yer aldı. Videoyu, Başkan Erdoğan Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

'nin seçim çalışmaları kapsamında İstanbul'un Pendik ilçesinde gönüllü olarak broşür dağıtan bir isimli genç adam, 'cülerle ağız birliği yapan Meral Akşener'in partisi İP Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi 'ın çirkin ve provokatif diline maruz kalmıştı.

"İYİKİ VARSIN YUSUF"
Başkan Erdoğan'ın yayın ekibi tarafından Yusuf Özoğul'a destek için "İyi ki varsın Yusuf" mesajını içeren bir video hazırladı. Videonun sonunda dün akşam Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yusuf Özoğul'u kabulü sırasında kendisine "İyi ki varsın Yusuf" dediği görüntüler de yer aldı.

BAŞKAN ERDOĞAN TWITTER'DAN PAYLAŞTI
Başkan Erdoğan, videoyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.