Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.03.2019 22:20
  • Son Güncelleme: 06.03.2019 09:57

İşte 'nin, 'ye desteğini açıklayan ünlülere karşı linç kampanyaları

Yaptığı ekonomik ve sosyal hamlelerle gücüne güç katan 'ye ve Başkan Erdoğan'a desteğini açıklayan ünlü isimler için linç kampanyaları başlatan faşizmin kaynağı olduğunu gözler önüne sermeye devam ediyor. Linç kültürünü her dönemde yaşatan CHP zihniyeti kendi gibi düşünmeyenlere tanımazken medya araçlarını kullanarak itibarsızlaştırma kampanyaları yürüttü.

İşte CHP'nin linç kampanyaları

Yaptığı ekonomik ve sosyal hamlelerle çığ gibi büyüyen ve güçlenen 'ye desteğini açıklayan ünlü isimler için linç kampanyaları başlatan faşizmin kaynağı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Linç kültürünü her dönemde yaşatan CHP zihniyeti kendi gibi düşünmeyenlere tanımazken medya araçlarını kullanarak itibarsızlaştıma kampanyaları yürüttü.

Kendi düşüncesinden başka hiç bir düşünyece saygı duymayan CHP zihniyeti hükümete desteğini açıklayan ünlülere saldıran ve onları linç eden CHP yönetimi demokrasi ve özgürlük anlayışının ne olduğunu tüm Türkiye'ye gösterdi.

CHP lideri ve CHP'li vekiller Başkan Erdoğan'ın 'ye davet ettiği sanatçılar için sosyal medya terörü uyguladı. Sanatçıları acımasızca eleştiren ve hakarete varan söylemlerde bulunanan CHP yönetimi Türkiye'de faşizm denince akıllara Kılıçdaroğlu ve ekibinin gelmesine neden oldu.

Linç kültürünü her dönemde yaşatan CHP zihniyeti kendi gibi düşünmeyenlere yaşam hakkı tanımazken medya araçlarını kullanarak itibarsızlaştırma kampanyaları yürüttü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere moral ziyaretinde bulunmak için 'a giden ünlüleri sert bir dille eleştirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.