Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.02.2019 08:38
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 08:38

Gazetesi’nin ’çu muhabiri Nur Ener Kılınç ’ya kaçtı!

Gazetesi’nin ’den mahkum olan çu muhabiri Nur Ener’in Meriç Nehri üzerinden yasadışı yollarla ’ya kaçtığı ortaya çıktı. Ener, kendisi gibi FETÖ propagandasından yargılanan Yeni Asya Yayın Yönetmeni Kasım Güleçyüz’e hitaben yazdığı yazıda kaçtığını itiraf etti.

BYLOCK’çu muhabir Almanya’ya kaçtı!

Fetullahçı Terör Örgütü ile ilişkisi olduğu gerekçesiyle 7.5 yıl hapis cezasına çarptırılan gazetesi muhabirlerinden Nur Ener Kılınç, yurt dışına firar etti.

EV HAPSİNDEYDİ
'Örgüt üyeliği' suçundan hapis cezasına çarptırılan ve bir süre ev hapsinde kalan Nur Ener Kılınç'ın geçtiğimiz günlerde adeta hain 'cülerin sığınma yurduna dönüşen 'ya kaçtığı öğrenildi.

KAÇTIĞINI İTİRAF ETTİ
Nur Ener Kılınç'ın Meriç Nehri üzerinden 'a oradan da Almanya'ya gittiği anlaşıldı. Ener, kendisi gibi FETÖ propagandasından yargılanan Yeni Asya Yayın Yönetmeni Kasım Güleçyüz'e hitaben yazdığı yazıda kaçtığını itiraf etti.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ GÜLEÇYÜZ'E DE FETÖ DAVASI AÇILMIŞTI
hakkında ise 'Zincirleme şekilde FETÖ propagandası yapmak' suçundan iddianame hazırlanmıştı. Güleçyüz'ün teröristbaşı Fetullah Gülen'i cemaat lideri gibi kamuoyuna lanse etmeye çalıştığı ve örgüt yöneticilerinin yargılamaları sulandırma girişimlerine yardımcı olduğu kaydedilmişti.


Güleçyüz'ün sosyal medya hesaplarında geriye dönük yapılan incelemelerde de, Kazım Güleçyüz'e ait Twitter hesabında 2014-2018 yılları arasında FETÖ tweetlerine yer verdiği ortaya çıkmış ve bu durum da iddianamede yer almıştı.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

cehenneme kadar yolun var hain kadın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.02.2019 09:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.