Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.12.2018 11:58
  • Son Güncelleme: 26.12.2018 12:20

Bahçeli'den 'a sert eleştiri

Ankara'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Lideri , programını sert dille eleştirdi. Bahçeli, " Bey, yılların televizyon programcısı olarak değerli bir medya mensubudur. Ancak davet ettiği konuşmacılar, aşağılayıcı tabirler, halktan aldığı alkışlara bakarsanız, program sulandırılmıştır." dedi.

Bahçeli'den Uğur Dündar'a sert eleştiri

Genel Başkanı , Ankara'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, ve hakkında açılan soruşturmayı sorması üzerine Bahçeli, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

"PROGRAM SULANDIRILMIŞTIR"

Bahçeli, "Olay bizi çok üzdü. Ben de eleştiri hakkımı kullanmak istiyorum. Bey, yılların televizyon programcısı olarak değerli bir medya mensubudur. Ancak davet ettiği konuşmacılar, aşağılayıcı tabirler, halktan aldığı alkışlara bakarsanız, programı oldukça sulandırılmıştır, konuşma esasını kaybetmiştir. Konuşmalar çok hoş değildi." ifadelerini kullanarak Uğur Dündar'a tepkisini dile getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.