Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.02.2018 12:36
  • Son Güncelleme: 15.02.2018 12:42

Hürriyet'in ABD beslemesi yazarından skandal yazı

'nin ABD beslemesi yazarı , bugün kaleme aldığı yazıda skandal bir yalana imza attı. Ergin 'nin adını terör örgütleriyle yan yana anarak ABD'ye jurnallemeye çalıştı.

Hürriyetin ABD beslemesi yazarından skandal yazı

'nde "Karargah rahatsız" manşetiyle hatırladığımız yazar , skandal bir yazı kaleme alarak Türk Silahlı Kuvvetleri'ni teröristlerle işbirliği içerinde göstermeye çalıştı.

İDDİANIN ÇIKIŞ NOKTASI BBC
'nın (HTS) ile birlikte hareket ettiği iddiasını ortaya ilk atan kişinin ise BBC muhabiri Riam Dalati olduğu ortaya çıktı. Dalati sosyal medya hesabı üzerinden attığı tweetler ile bu iddiayı ortaya atarak "TSK konvoyuna HTS eşlik ediyor" demiş ve bunun ardından konvoyun Rus ve Esed uçaklarınca bombalandığını sonrasında İran milislerinin konvoya saldırdığını ardından Türk uçaklarının müdahale ettiğini söylemişti. Dalati daha sonra 30 Ocak'ta attığı tweetler ile kendi iddiasını yalanlayarak bu haberin doğru olmadığını bildirmiş ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile Tahrir el-Şam'ın birlikte hareket etmediğinin altını çizmişti.

ASKERLİK UZATILDI HABERİNİ YAPAN ERGAN DA İŞİN İÇİNDE
Haberin çıkış noktası Dalati 30 Ocak'ta bu iddiasını yalanlamasına rağmen, geçtiğimiz hafta "Askerlik uzatıldı" yalanıyla da gündeme oturan Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilci Yardımcısı TSK-Tahrir el-Şam işbirliği yalanını 31 Ocak'ta yaptığı haberle sürdürerek büyük bir skandala imza attı.

ALGI OPERASYONUNU ERGİN SÜRDÜRDÜ
'ın ABD yanaşması kalemlerinden Sedat Ergin ise bugün Hürriyet Gazetesi'nde yazdığı "Tahrir el-Şam, İdlib'de Türk askeri konvoyuna eşlik edince" başlıklı yazısında Uğur Ergan'ın bu yalanını kaynak göstererek skandal bir yazıya imza attı. -Rusya-İran tarafından terör örgütü olarak kabul edilen 'dan ayrılarak 'de bulunan başka grupları da içine alıp genişleyen Tahrir el-Şam örgütü ile Türkiye'ye bir arada göstermeye çalışan Ergin, bu hareketiyle uluslararası kamuoyunda ve özellikle de ABD'de "Türkiye Suriye'de terör örgütleriyle işbirliği içerisinde" algısını yaratmaya çalıştı.

CHP'li Öztürk Yılmaz'ın ÖSO'yu terör örgütü ilan ederek Türkiye'yi ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ni hedef almaya çalışarak yaratmaya çalıştığı algı operasyonu tutmayınca bu kez de başka yalanlarla Türkiye'nin adını lekeleme çalışmaları devam etti.

HÜRRİYET'İN İLK VUKUATI DEĞİL!
Daha önce Hürriyet'in Washington temsilciliğini yapan da Türkiye'yi 'la işbirliği içerisinde göstermeye çalışmıştı. "DEAŞ'a Türkiye yardım ediyor" haberiyle dünya kamuoyunda Türkiye'yi DEAŞ'la işbirliği içerisinde göstermeye çalışan Tanış, bu skandal yalanın ardından Hürriyet'ten kovulmuştu.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

Kürşat Kürşat

Bu adamın ne kadar büyük bir Tayyib düşmanı olduğunu kulaklarımla işitmiş bir olarak diyebilirimki,bu adamın yazdıkalrını söz konusu bile yapmayın. Zira paye vermiş oluyorsunuz. THY'larının Frankfurt -İstanbul seferinde muhtemelen 2007 Aralık aynında gerçekleşen uçuşunda kendisini tutamıyor ve Tayyibe o derece saldırıyordu ki,yanındaki Özkök onu sürekli uyararak sessiz konuşması konusunda uyarıyordu.İstanbuldaki Pasaport kuyruğunda bile atıp tutmaya devam ediyordu ve Tayyibin yakında batacağını ilan ediyordu..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.02.2018 15:56
hancı hancı

böyle adamlar tarih boyunca hep vardı var olacaklar.Çünkü beslemeliler kökeni arasan çorbacı çıkar.ama sonunda kuyruk sokumuna geçerler dingozlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 15.02.2018 15:47
KARAKALEM KARAKALEM

PERVASIZCA SUÇ İŞLEYİP KENDİ MEMLEKETLERİ (!) ALEYHİNE DÜŞMANLIK YAPARLAR, CEZALANDIRILINCA DA CİYAK CİYAK BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ DİYE YAYGARAYI BASARLAR. AHLAKSIZ BUNLAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 15.02.2018 14:29
ohkl ohkl

yalaka mason haçlı beslemesi pislik domuz masonlara tüm sülaleni peşkeş çektin yetmedimi biraz daha hainlik yap deyip önüne kemik attılar sanırsak..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 15.02.2018 13:17
ihsan ihsan

ulen yahudi ajanı hürriyet işin gücün yalan dolan ahlaksız pislik

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 15.02.2018 12:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.