Bugünkü
Takvim

Gülen’e gidenlere vize veriyormuş

  • Güncel
  • 22.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.10.2017 13:51
ABONE OL
Gülen’e gidenlere vize veriyormuş

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, 17-25 Aralık darbe girişimi soruşturmasında gözaltı kararı verdiği ABD İstanbul Başkonsolosluğu güvenlik yetkilisi 'in, mensuplarının ABD'ye geçişinde kolaylık sağladığı, "Gülen'in yanına gideceğim" diyenlere vize onayı verdiği belirlendi. Cantürk, eski Zaman Yayın Yönetmen Yardımcısı Mehmet Kamış'la da irtibatlı çıktı. Cantürk'ün sık sık Yenibosna'daki Zaman gazetesi binasına gittiği ve Kamış'lı ile biraraya geldiği iddia edildi. Mete Cantürk'ün, otomobilinde, Fetullah Gülen'in sohbetlerini ve FETÖ'ye ait radyoları dinlediği de öğrenildi.

Sabah

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.