Bugünkü
Takvim

İşte zehirli ittifak

ABONE OL
İşte zehirli ittifak
ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'nda çalışan Metin Topuz, FETÖ'den tutuklandı. Uluslararası Uyuşturucu ile Mücadele Birimi DEA adına tercümanlık ve dinlemeler yaptığı saptandı. Ajanın yolu şimdi de yine konsoloslukta güvenlik sorumlusu olan FETÖ'cü Mete Cantürk'e ulaştı. Cantürk'ün, Topuz'un yardımcısı olduğu anlaşıldı. Bu arada 'un özellikle Afganistan üzerinden gelen uyuşturucuya yönelik operasyonları FETÖ'cü polislerle kararttığı saptandı. Bu sayede zehir transferinden elde edilen paranın bir kısmı FETÖ'ye aktarıldı.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

adam kıyafeti ile bile abd ajanı kesin konsolosluk arkasında açık abd suç üstü yakalandı davaya dahil edilsin barolar avukatlık büroları nerde

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 09:15
METİJ METİJ

CİA nın uyuşturucu kuryesi VATAN HAİNİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 08:46
OSMANLI   BAKİYESİ  BİREY OSMANLI BAKİYESİ BİREY

NE LANET DEVLETMİŞ ŞU ABD ,YAPTIĞI İŞLER İNSANIN KANINI DONDURUYOR ,DÜNYA BU DEVLET YIKILMADIĞI SÜRECE ASLA HUZURU YAKALAYAMAZ ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2017 08:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.