Bugünkü
Takvim

Paris out in

ABONE OL
Paris out İstanbul in
Alman turizm şirketi Conde Nast Traveler, dünyanın en iyi merkezlerini araştırdı. Belirlenen 13 büyükşehrin arasına, İstanbul da girdi. Büyülü kent Kapalıçarşı'da Amerikan tarzı alışveriş yapıldığı belirtildi. Tarihi çatısından bahsedilirken, hala güzelliğini koruduğu anlatıldı. İstanbul Boğazı'nın da alışveriş için gelenlere, nefes alacak bir ortam sergilediği anlatıldı. Bundan böyle alışveriş için New York, Paris veya Berlin'e gitmeye gerek olmadığı yazıldı. En iyi mağaza ve kaliteli ürünlerin bulunduğu büyükşehirler, şöyle sıralandı: İstanbul, Roma, Honkong, Floransa, teksas, Honolulu, Madrid, San Francisco, Dublin, Chicago, Philedelphia, Barcelona ve Portland...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.