Bugünkü
Takvim

Hırsız muzu kamerada yedi

ABONE OL
Hırsız muzu kamerada yedi
'ta gece, tek katlı manava çatıdangiren Eşref B., kameraya yakalandı. Karanlıkta kasaya yönelen zanlı paraları almakta zorlanınca ışığı açtı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Eşref B., önce kasadaki kağıt paraları ardından da kutuların içindeki metal liraları aldı. Muz yerken güvenlik kamerasını fark eden Eşref B., ışığı tekrar kapatıp kaçtı. Sabah manava gelen çalışan-lar, kasanın soyulduğunu görünce polis çağırdı.. Güvenlik kamerasını inceleyen polis, çok sayıda sabıkası bulunan Eşref B.'yi tespit etti. Yakalanan zanlının psikolojik sorunları olduğu belirtildi. Adliyeye sevk edilen Eşref B., serbest bırakıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.