Bugünkü
Takvim

Kız'dıran hesap

Kendisi yoksulluk içinde tek başına yaşıyor. Ama Fransa'daki kızı ise 511 bin TL'nin sahibi...

ABONE OL
Kız'dıran hesap
'da yalnız yaşayan ve 3 ayda bir aldığı 250 TL maaşla geçinen 87 yaşındaki Düzali Aba, Isparta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvurdu.

BENİM DEĞİL
Ancak vakfın yaptığı araştırmada, yaşlı adamın bankadaki hesabında 511 bin TL parası olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine vakıf da yardım talebini reddetti. Paranın Fransa'da yaşayan kızına ait olduğunu ileri süren Düzali Aba, şöyle konuştu: "Türkiye'de banka faizleri yüksek olduğu ve benden başka da güveneceği kimse olmadığı için kızım parayı benim üzerime yatırdı. Aç kalırım, yine de o parayı ellemem. Gururumu ayaklar altına alamam." Eşinden 40 yıl önce ayrıldığını belirten Aba, oğlunun da evini elinden aldığını anlattı.


Levent DOĞAN

kalan karakter 1000

ben  ali yılmaz  ben ali yılmaz

bu adam gibi bu adamdan daha kurnaz ( yani kendini kurnaz sanan ) kişile türkiye dolu bunlari devlat bulmasi lazim bunlarin allah belesini versin devleti boyle dolandiran çok kişi var

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.01.2011 10:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.