İşte Cocu'nun tazminatı!

Fenerbahçe'de kötü gidişin ardından kovulması gündemde olan Phillip Cocu'nun sözleşmesinde yazan tazminat rakamı dudak uçuklattı.

İşte Cocu'nun tazminatı!

Kötü sonuçların gelmeye devam etmesi halinde istifa edebileceği de konuşulan Cocu için kulislerde, "En fazla iki maç kredisi var" yorumları yapılıyor.

İşte Cocu'nun tazminatı!

Cocu, ülkesi Hollanda'da da gündemi fazlasıyla meşgul ederken, görevine son verilmesi halinde bunun F.Bahçe'ye 7.5 milyon euro'ya mal olacağı bildirildi.

İşte Cocu'nun tazminatı!

PSV'DEKİNİN 5 KATINI ALIYOR
Eindhoven Dagblad gazetesinden Rik Elferink, Phillip Cocu'nun Fenerbahçe ile yaptığı sözleşme ve geleceği hakkında ilginç detaylar sundu.

İşte Cocu'nun tazminatı!

İşte Elferink'in aktardıkları: "Phillip, Fenerbahçe'de PSV'den kazandığının 5 katını kazanıyor. İstifa ederse; ki bence etmez, 3 ayda bile 1 yılda PSV'de kazanacağından daha çok parayla Hollanda'ya dönecek. Fenerbahçe kovar mı? Onu da sanmam. Çünkü hiç bir kulüp, eğer İnter değilse (Frank De Boer'i 3 ayda kovmuştu) 3 aylık teknik direktörüne 7.5 milyon euro verip kovmaz."

İşte Cocu'nun tazminatı!

KREDİSİNİ İYİCE TÜKETTİ
Fenerbahçe'nin iki kez öne geçtiği Kayserispor maçını çok kötü bir futbolla kaybetmesi, PSV'ye 5 yılda 3 şampiyonluk yaşatan Cocu'ya olan güvenleri sarstı.

DİĞER GALERİLER