İşte Cocu'nun tazminatı!

Fenerbahçe'de kötü gidişin ardından kovulması gündemde olan Phillip Cocu'nun sözleşmesinde yazan tazminat rakamı dudak uçuklattı.

İşte Cocu'nun tazminatı!

Fenerbahçe, ligde üst üste üç yenilgi alıp 13'üncü sıraya demirlerken, Phillip Cocu'nun koltuğu iyice sallanmaya başladı. Yönetim, 47 yaşındaki çalıştırıcının şimdilik arkasında ama görevde kalacağının garantisi yok.

İşte Cocu'nun tazminatı!

Kötü sonuçların gelmeye devam etmesi halinde istifa edebileceği de konuşulan Cocu için kulislerde, "En fazla iki maç kredisi var" yorumları yapılıyor.

İşte Cocu'nun tazminatı!

Cocu, ülkesi Hollanda'da da gündemi fazlasıyla meşgul ederken, görevine son verilmesi halinde bunun F.Bahçe'ye 7.5 milyon euro'ya mal olacağı bildirildi.

İşte Cocu'nun tazminatı!

PSV'DEKİNİN 5 KATINI ALIYOR
Eindhoven Dagblad gazetesinden Rik Elferink, Phillip Cocu'nun Fenerbahçe ile yaptığı sözleşme ve geleceği hakkında ilginç detaylar sundu.

İşte Cocu'nun tazminatı!

İşte Elferink'in aktardıkları: "Phillip, Fenerbahçe'de PSV'den kazandığının 5 katını kazanıyor. İstifa ederse; ki bence etmez, 3 ayda bile 1 yılda PSV'de kazanacağından daha çok parayla Hollanda'ya dönecek. Fenerbahçe kovar mı? Onu da sanmam. Çünkü hiç bir kulüp, eğer İnter değilse (Frank De Boer'i 3 ayda kovmuştu) 3 aylık teknik direktörüne 7.5 milyon euro verip kovmaz."

DİĞER GALERİLER