Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un isyan ettiği hakem kararları!

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, yapılan hakem hatalarına ilişkin basın toplantısı düzenledi. Koç, Fatih Terim'in hakem açıklamasına cevap verirken, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Serdar Aziz ve Tolga Ciğerci transferlerinden ötürü kendisine teşekkür etmesini de yorumladı. Koç'un açıklamaları şu şekilde;

Sevgililer Günü'nde sevdiğimiz yerlerden birindeyiz. Göstereceklerimizi objektif ve samimi duygularla izlemenizi rica ederim.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, basın toplantısına "Bu toplantıyı yapmak bizim için mecbur hale geldi" diyerek başladı ve barkovizyonda 8-9 dakika süren bir videeo yayınlandı. Bu konuşmaları yapmaktan dolayı mutsuzum. Aldığımız sonuçlara, içerisinde bulunduğumuz duruma bir kılıf aramıyoruz, gündemi değiştirmek için de burada değiliz. Burada bulunma sebebimiz, verilen bir gol, sarı kart vs de değil. Biz yönetim olarak tribünlere oynamak için burada değiliz.

GÖRÜNTÜLÜ SUNUM YAPTI

"Fenerbahçe'ye karşı son 4 haftada sistematik bir şekilde hatalar yapılıyor. İlerleyen haftalarda da herkesin uyanık olmasını bekliyoruz. Bize karşı yapılan hatalar tesadüfi bir şekilde değerlendirmiyoruz. Bize karşı yapılanlar tam da bizim ivme yakaladığımız dönemde olması, eş zamanlı şekilde olması kasıtlı ve sistematik bir yaklaşımın olduğunu bizlere göstermektedir. "

VALBUENA'YA FAUL

Bursaspor'un attığı golden önce Valbuena'ya yapılan faul ve Cüneyt Çakır'ın VAR'a giderek "faul kararı" yerine gol vermesi.

Goldeki ofsayt pozisyonu

UMUT NAYIR'IN FAULÜ

Bursaspor maçında Umut Nayır'ın Valbuena'ya yaptığı faulde sarı kart gösterilmesi

DİĞER GALERİLER