Magazin turu 19/11/09

Valla arkadaştık! Sonra sevgili olduk
Önder Bekensir ile ilk yakalandığı gece klasik magazin cümlesi "Sadece arkadaşız"ı kuran Demet Akalın, Long Weekend'in açılışına Bekensir ile el ele katıldı. Demet, "Size yalan söylemedim. Valla arkadaştık sonra sevgili olduk" diyerek güldürdü!
Feraye pastasını dansözlerle kesti
Kaya Çilingiroğlu, "Türkiye'nin en güzel kadını" dediği eşi Feraye Tanyolaç için sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı. Çilingiroğlu, eşi için Sıraselviler'deki Al Jamal Badawi isimli mekanın VIP odalarından birisini kapattı. Feraye Tanyolaç, pastasını oryantallerle birlikte kesti.
Hande Yener ile bir daha çalışmam
Erol Köse, Hande Yener'e albüm yapmak için evini satmadığını açıkladı. "Hande Yener ile bir daha asla çalışmam, yeni projelerim var" diyen Köse, "vergi borcu olduğunu" da kesin bir dille yalanladı.
Saygısızlık yapmadık
Levent Yüksel ve Şafak Karaman'ın klip çekimi için gittikleri Zincirlikuyu Mezarlığı'nda bir cenaze törenine saygısızlık yaptıkları söylendi. Bu haberlere Yüksel'in çok üzüldüğünü belirten Karaman, "Biz izin alıp klip çekimi yaptık, kimseye saygısızlığımız olmadı" açıklamasını yaptı.
600 salonda birden
Kurtlar Vadisi'nin Büyük İskender'i Musa Uzunlar'ın başrolünde yer aldığı "Kurtlar Vadisi Gladio", yarın gösterime girecek. 1990'lı yılların siyasi gündemini konu alan film, 600 sinema salonunda birden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
DİĞER GALERİLER