Narin Yarim şarkısıyla tanınan Banu Parlak'tan olay sözler: Boşandığım dakika eski kocamla yatarsan...

Banu Parlak, Instagram hesabından ateş püskürdü. Banu Parlak, eşi Okan Öztürk ile ihanet yüzünden hamileliğin ilk aylarında yollarını ayırmıştı. Otomobilinin içinde şarkı söylediği videoları sosyal medyaya yükleyerek fenomen olan daha sonra Narin Yarim şarkısıyla tanınan Banu Parlak, bir takipçisine fena patladı. Banu Parlak kimdir?

Banu Parlak, Instagram hesabı üzerinden bir takipçisine fena patladı. Önce sosyal medyadan sonra da Narin Yarim şarkısını seslendirmesiyle tanıdığımız Banu Parlak, hamileliğinin ilk günlerinde ihanet nedeniyle eşi Okan Öztürk ile boşanmıştı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Banu Parlak, Instagram'da bir takipçisine demediğini bırakmadı.

Otomobilinin içinde şarkı söylediği videoları sosyal medyaya yükleyerek fenomen olan daha sonra Narin Yarim şarkısıyla tanınan Banu Parlak, bir takipçisine fena patladı.

'BOŞANDIĞIM DAKİKA ESKİ KOCAMLA YATARSAN...'

Instagram'ın hikaye bölümünden 'Bana abla deyip, hala beni takip edip, boşandığım dakika eski kocamla yatarsan engellerler adamı! İğrençsiniz, benden uzak durun yeter artık sustukça yeter! Hukuki yollara başvuracağım artık' dedi.

BANU PARLAK KİMDİR?

1987 yılında dünyaya gelen Banu Parlak aslen Kastamonuludur. Sesi ve güzelliği ile dikkat çeken Banu Parlak, güçlü sesiyle de sosyal medya kullanıcılarının ilgi odağı oldu.

DİĞER GALERİLER