Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.01.2020 13:00
  • Son Güncelleme: 14.01.2020 14:19

i üretecek olan TOGG için fırsatçılar harekete geçti!

’nin milli gururu i üretecek şirket TOGG’un bilinirliği tavan yapınca fırsatçılar devreye girdi. Çiçekçiden ayakkabıcıya, tekstilden servisçiye birçok şirket TOGG markası için tescil başvurusu yaptı.

Ülkenin vizyon projelerinden biri olarak ilk tanıtımı 27 Aralık 2019'da yapılan Türkiye'nin Otomobili, büyük ses ve heyecanı da beraberinde getirdi. Türkiye'nin Otomobili Girişim Gurubu (TOGG) tarafından üretilecek otomobil, yazılı ve görsel medyada geniş yer buldu. Ayrıca sosyal medyada da defalarca ana gündem maddesi olan yerli otomobil, kısa sürede geniş kitlelere ulaştı. TOGG'un tanıtımın hemen öncesinde devreye aldığı twitter hesabı daha bir ay geçmeden 360 binden fazla takipçiye ulaştı. TOGG bu kadar popüler olunca, şirket isminin olumlu rüzgarından yararlanmak isteyen uyanıklar marka tesciline koştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.