Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 08.11.2019 09:43
  • Son Güncelleme: 08.11.2019 09:43

dar gelirliye kira öder gibi ev sahibi olma şartları nedir? Kasım ayı TOKİ Türkiye satış listesi!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından dar gelirliye konut müjdesi geldi. Bu bağlamda işbirliği ile her yıl 100 bin vatandaş ev sahibi yapılacak. TOKİ ödemeleri ise kiradan daha uygun hale gelecek. Detayları Başkan Erdoğan açıklayacak. TOKİ hali hazırda dar gelirlileri konut sahibi yapmaya devam ediyor. Haberimizde dar gelirliye kira öder gibi ev sahibi olma başvuru şartlarını bulabilirsiniz. Türkiye'de 81 ilde dar ve orta gelirli vatandaşlar için konut üretimini sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), ekimde inşasını tamamladığı 6159 konutu hak sahiplerine teslim etti. İşte Kasım ayı TOKİ Türkiye satış listesi!

Bakan Albayrak müjdeyi verdi! Tarihin en düşük faizi ile...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından dar gelirliye konut müjdesi geldi. Bu bağlamda TOKİ işbirliği ile her yıl 100 bin vatandaş ev sahibi yapılacak. TOKİ ödemeleri ise kiradan daha uygun hale gelecek. Detayları Başkan Erdoğan açıklayacak. TOKİ hali hazırda dar gelirlileri konut sahibi yapmaya devam ediyor. Haberimizde dar gelirliye kira öder gibi ev sahibi olma başvuru şartlarını bulabilirsiniz.

BAKAN ALBAYRAK MÜJDEYİ VERDİ! TARİHİN EN DÜŞÜK FAİZİ

Bakan Berat Albayrak bugün dar gelirliler için ev müjdesi verdi. Bakan Berat Albayrak: ''Asgari ücretle, dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapacak bir modelin finansman alt yapısını hazırladık. Tarihin en düşük faiziyle 20 yıl vadeli olacak ve TOKİ'nin de içinde yer alacağı, her yıl en az 100 bin vatandaşımızı ev sahibi yapacak modeli bu ay bitmeden özel bir programla anlatacağız'' şeklinde konuştu.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

kizgin turk kizgin turk

su tokiden gurbetci neden faydalanamiyor anlamis deyilim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.11.2019 14:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.