Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2019 11:47
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 11:52

Kamu larından e yeni kredi destek paketi

10 ve üstünde işçi çalıştıran firmalara düşük ve vade avantajıyla kredi sağlanacak. Yeni sağlanması halinde oluşacak maliyeti azaltacak olan kredi paketi, tekstil, ayakkabıcılık, , inşaat basta olmak üzere emek yoğun sektörleri kapsayacak. Paketin ayrıntılarını önümüzdeki günlerde Bakan Albayrak açıklayacak.

Reel sektöre yeni kredi destek paketi

Kamu ları, e yeni bir kredi destek paketi hazırlıyor. Paket, a destek kredisi olarak hazırlanıyor.

10 ve üstünde işçi çalıştıran firmalara düşük ve vade avantajıyla kredi sağlanacak. Yeni istihdam sağlanması halinde oluşacak maliyeti azaltacak olan kredi paketi, tekstil, ayakkabıcılık, , inşaat basta olmak üzere emek yoğun sektörleri kapsayacak.

BAKAN ALBAYRAK AÇIKLAYACAK
Yarım kalmış inşaatların tamamlanmasına yönelik destek sağlanacak. Paketin ayrıntılarını önümüzdeki günlerde açıklayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.