Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.07.2019 12:33
  • Son Güncelleme: 20.07.2019 15:06

EYT, hal yasası, kıdem tazminatı, nedir? 20 Temmuz 3600 ek gösterge Meclis'e geldi mi?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), kıdem tazminatı, hal yasası, nafaka ve 3600 ek gösterge ile ilgili son gelişmeler yakından takip ediliyor. Askerlik yasasının yürürlüğe girmesinin ardından bu konular üzerine araştırmalar başladı. TBMM gündeminde bu zamanlarda oldukça fazla konu yer alıyor. Peki, EYT, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka, nedir, Meclis'e geldi mi?

EYT'de son durum nedir?

Prim gününü doldurup yaş gününü doldurmayı bekleyen vatandaşların araştırdığı EYT, polis, din görevlileri, öğretmen ve hemşirelerin yakından takip ettiği 3600 ek gösterge, kıdem tazminatı, hal yasası ve nafaka konusunda son gelişmeler oldukça merak ediliyor. Milyonlarca vatandaş Meclis'ten gelecek müjdeli habere yoğunlaştı. Vatandaşlar EYT, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka ve 3600 ek göstergenin Meclis gündeminde yer alıp almadığını öğrenmek istiyor. Peki, bu konular hakkında son durum nedir? İşte 20 Temmuz EYT, hal yasası, kıdem tazminatı, nafaka ve 3600 ek göstergede son durum...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.