Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.05.2019 10:06
  • Son Güncelleme: 29.05.2019 10:06

- 29 Mayıs memur alımları: MSB, ve nedir?

29 Mayıs memur alımları: MSB, ve nedir? (İŞKUR iş ilanları) İŞKUR memur personel alım ilanlarını yayımlayarak farklı kurumlar tarafından alım yapılacağını ilan etti. Peki Alım yapacak kurumlar ve pozisyonlar nelerdir? İşte detaylar. Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanların 29 Mayıs 2019 tarihi ile yayımlanmasının ardından başladılar ve başvurularını en geç 6 gün içerisinde yani en geç 03 Haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylardan, Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması gerekir.

Türkiye İş Kurumu her geçen gün yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. 27 - 31 mayıs 2019 haftası için günün ilanları yayımlanarak başvurular başladı. Bu yönde 29 Mayıs 2019 tarihli yayımlanan ilanlara göre farklı kurumlar ve kuruluşlar tarafından çok sayıda memur alımları ve personel alımları yapılacak. Bu yönde bizde takvim.com.tr olarak sizlere ilanların detaylarını aktarıyoruz. Yayımlanan ilanlar arasında Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, TÜBİTAK, Farklı Belediyeler ve Sulama Brlikleri memur ve personel alacaklar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.