Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 07.05.2019 08:59
  • Son Güncelleme: 13.05.2019 09:37

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Emekliye , , ...

Kamuda görev yapan 3 milyon memur ile 2 milyona yakın memur emeklisi için görüşmeleri temmuz ve ağustos aylarında yapılacak.

Milyonlarca emekli vatandaşımız ve memurlar zam, 3600 ek gösterge, ikramiye gibi düzenlemeleri sabırsızlıkla bekliyor. Bu yaz, 3 milyon memur ve 2 milyon memur emeklisi toplu sözleşmeye girecek. Yeni mali ve sosyal haklar gelecek. Memurlara 1 derece verilmesi de gündemde... KPDK'de konuşulacak tasarıyla, eşi çalışmayan 2 çocuklu memur emeklisine her ay 344 lira ödemeyi planlıyor. Memur ve emekliler için önemli kararlar alınacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.