Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.04.2019 09:42
  • Son Güncelleme: 24.04.2019 09:42

Kadroya ile geçen lere (4/D) farkı mı ne kadar ne zaman verilecek?

Kadroya geçirilen işçilerle ilgili süreçte en önemli konulardan birisi olan lerine maaş mı konusunda Ocak ayında tüm kesimler zam alırken lerin durumu ile kadroya geçirilen taşeron işçilere 2019 Ocak ayında toplu sözleşmeye göre yapılacak zamlardan faydalanması bekleniyordu. Peki 4/D taşeron işçiye zammı var mı, ne zaman? Zam yapan belediyeler hangileri taşeron işçi son dakika haberleri neler?

KHK ile kadroya geçen taşeron işçiler asgari ücret ve enflasyon farkı zamlarını oldukça merak ediyor. Ocak ayında tüm kesimler zam alırken kadroya geçen taşeron işçilerin durumu merak konusu olmuştu. Onlarca belediye maaşlarda ve ikramiyelerde zam ve iyileştirmeye giderken diğer belediyelerde zam için sinyal vermişti. Peki KHK ile kadroya geçen taşeron işçilere (4/D) asgari ücret enflasyon farkı zammı ne kadar, ne zaman verilecek? Tüm detaylar haberimizde sizlerle.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.