Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.03.2013 Gazete
ABONE OL

Seçime hile karışmasın

Seçime hile karışmasın
Gaziantep Nizip Ticaret Odası'nda yaklaşan seçimler öncesinde üye kayıtlarında usulsüzlük yapıldığı iddia edildi. Seçimlerde aday olacağını açıklayan işadamı , 30'un üzerinde üyenin usulsüz bir şekilde kaydedildiğini öne sürdü. Alkan, "Benim bulunduğum grupta 45 kişi vardı. Üye sayısı birden 75'e çıktı. Listede bulunan kişilerden oy istemek için inceleme yaptım. Bunu üzerine bitkisel yağ işi yapmayan ve bizim grubumuzda olmaması gereken 30'un üzerinde üye tespit ettik" iddiasında bulundu. Nizip Ticaret Odası Başkanı ise iddiaları yalanlayarak, "Böyle usulsüz bir çalışmanın yapılması söz konusu olamaz. Şikayetler TOBB'a iletilmiştir. Gelen cevaplar ilgili firmanın yetkilisine verilmiştir" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.