Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 09.12.2019 10:28
  • Son Güncelleme: 09.12.2019 10:28

AÖL 7-8 Aralık 1. dönem sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? İşte MEB'ten ve sonuçları açıklaması

AÖL 1. dönem sınavı bugün gerçekleştirilen oturumlarla bitti. AÖL sınavları 2 oturum ile tamamlandı sınavın sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. tarafından konu ile ilgili açıklama geldi mi? ne zaman açıklanacak? 2019 1. dönem sınav soruları yayınlandı mı? Lisesi 1992 yılında kurulan uzaktan öğretim teknolojilerini kullanarak lise öğrenimi veren ve bu hizmeti merkezi sistemle yürüten, Film Radyo ve Televizyonla Eğitim Başkanlığı bünyesinde kurulmuştur.

MEB'ten AÖL sınav soruları ve sonuçları açıklaması

7-8 Aralık AÖL sınav soruları cevapları sınava giren adaylar tarafından araştırılıyor. Sınav süreci biterken en çok merak edilenlerden biri de sınav sonuçlarının ve AÖL sorularının hangi tarihte açıklanacağı oldu. Peki, AÖL sınav sonuçları ve soruları ne zaman açıklanacak? 2019 Açık lise 1. dönem sınav soruları yayınlandı mı? Açık Öğretim Lisesi Üçüncü dönem sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Açık Öğretim Lisesi'nin sitesinden yayınlanacak. Sınav sonuçları yazılı olarak öğrenci adreslerine gönderilmeyecek. İşte MEB'ten AÖL sınav soruları ve sonuçları açıklaması

AÖL 1. DÖNEM SINAV SORULARI YAYINLANDI MI?

2019-2020 AÖL 1. dönem sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. Sınav soru ve cevaplarının önümüzdeki hafta içerisinde açıklanacağı tahminler arasında.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.