Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 03.10.2019 14:58
  • Son Güncelleme: 03.10.2019 15:20

sınav sonuçları açıklandı! 2019 ÖSYM Eczacılıkta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı sonuçları sorgulama

sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. 21 Eylül'de gerçekleştirilen 2019 EUS sınavına katılan adaylar sonuçları araştırıyor. ÖSYM tarafından yapılan son dakika açıklaması ile sonuçların açıklandığı duyuruldu. Peki, nasıl sorgulanır? İşte 2019 ekranı...

EUS sınav sonuçları açıklandı!

EUS sınav sonuçları açıklandı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından Eczacılıkta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (EUS) için başvurular 30 Temmuz - 07 Ağustos 2019 tarihleri arasında alınmış, sınav ise 21 Eylül'de yapılmıştı. Adayların sonuçlar için heyecanlı bekleyişi sona erdi. Peki, EUS sınav sonuçları nasıl sorgulanır? İşte 2019 EUS sınav sonuçları sorgulama ekranı...

EUS SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Adaylar sonuçlarını ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresi üzeirnden görüntüleyebilecekler. Belirtilen adrese T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yapıldıktan sonra sonuçlar ekrana gelecek.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.