Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 19.09.2019 10:54
  • Son Güncelleme: 19.09.2019 10:54

sonuçları açıklandı mı? 2019 ne zaman açıklanacak?

sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 yaz okulu sınavlarına katılan öğrenciler sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Sınavın ardından geçen yaklaşık bir hafta aranın üzerinden sonuçlar için heyecanlı bekleyiş başladı. Peki, AÖF yaz okulu sonuçları açıklandı mı? 2019 ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı?

AÖF yaz okulu sonuçları açıklandı mı? Anadolu Üniversitesi tarafından 14-15 Eylül'de AÖF yaz okulu sınavları gerçekleştirildi. 2019-2020 yaz okulu sınavlarına katılan öğrenciler sonuçları heyecanla bekliyor. Sınav soru ve cevaplarını görüntüleyen adaylar sonuçlara kilitlendi. Peki, AÖF yaz okulu sonuçları açıklandı mı? 2019 Açıköğretim yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bilindiği üzere AÖF sınavlarının sonuçları sınavın tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde açıklanıyor. Buna göre, 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının önümüzdeki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

SONUÇLAR BU SAYFADA OLACAK

Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.