Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 22.08.2019 15:11
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 15:11

e-Devlet: başvurusu nasıl yapılır? ?

başvuruları geçtiğimiz gün başladı. Kazandığı üniversiteye yakın konumda bulunan KYK yurdunda barınmak isteyen öğrenciler yurt başvurularının sonuçlarını merak etmeye başladılar. Peki, e-Devlet giriş ile KYK yurt başvuru nasıl yapılır? ? İşte detaylar...

KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

KYK yurt başvurusu nasıl yapılır? Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından geçtiğimiz gün başlayan KYK yurt başvurularını gerçekleştiren öğrenciler sonuçları heyecanla bekliyorlar. Öte yandan henüz başvuru yapamayan öğrenciler başvuru takvimini araştırmaya başladı. Peki, e-Devlet giriş ile KYK yurt başvurusu nasıl yapılır? 2019 KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte KYK yurt başvuruları ile ilgili tüm detaylar...

KYK YURT BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 KYK yurt başvurularının sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Ancak sonuçların hangi tarihte açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama bulunmuyor. Bir önceki dönem sonuçlar 13 Eylül'de açıklanmıştı. Buna göre, 2019 yurt başvuru sonuçlarının da yakın tarihlerde açıklanacağı tahmin ediliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.