Bugünkü
Takvim

'de okuyanlara kötü haber

Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür 'de okuyan öğrencilerin bütünleme isyanı hakkında net konuştu...

  • Eğitim
  • 11.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.03.2013 23:13
ABONE OL
AÖF'de okuyanlara kötü haber
Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür bugün yapmış olduğu açıklamada, bu sene dönem başında almış oldukları karardan dönmelerinin söz konusu olmadığını ve kesin bir dille bütünleme sınavının olmayacağını belirtti.

Açıköğretim fakültesinin dönemlik kredili sisteme geçtiğini hatırlatan Özgür, "Bu nedenle öğrencilerin değerlendirilmesi bağıl sisteme geçmiş oldu. Örgüt eğitimle bu geçişlerin sağlanması adına öğrenciler ara sınavı ve dönem sonu sınavıyla değerlendirilecek. Yani her iki sınavdaki başarılar dikkate alınacak. Bütünleme sınavı yapılmayacak" dedi.

BÜTÜNLEME İSYANI SOSYAL MEDYADA!
Bütünleme hakkı kaldırılan öğrencileri haklarını aramak ve bütünleme sınavı hakkının yeniden verilmesi için sosyal paylaşım sitesi Twitter'da organize oldu. AÖF yönetimi tarafından kaldırılan bütünleme sınavları AÖF öğrencilerini mağdur etmeye devam ediyor.

YÖK tarafından bütün üniversitelerde yapılması yasal zorunluluk haline getirilen bütünleme sınavları sadece AÖF'de yok. Bütünleme haklarını geri isteyen AÖF öğrencileri 'AÖF Bütünleme Sınavı Yardım Kampanyası' başlattı.

kalan karakter 1000

fatma fatma

bütünleme olsun istiyoruz bizim sorunumuz degil eksik kitapları siz verdiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 12.03.2013 11:13
SERAP SERAP

EL İNSAF YA HAKKIMIZ OLANINI VERMİYORSUNUZ BÜTÜNLEME SINAVI BİZİM HAKKIMIZ ONU İSTİYORUZ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 12.03.2013 09:33
tuğçe tuğçe

paraya geldimi 2 haftada hemen alıyorlar harc paralarını ki göya harç paraları kalkmıştı 45 liralık indirimi napalım biz fakirin gönlü zengin 205 lira veren 265 i hayli hayli verir bu ne yani para alıyorsunuz kitap yok kaitaplrımız gec cıktı bunun sorumlusu kim?o zamn bütünlemede bizim hakkımız

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır1
cevapla 12.03.2013 01:20
ahmet ahmet

Allah seni bildiğin yapsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 12.03.2013 01:04
Alp Alp

Senin allahin yokmu be rektor bu kadar insan bende dahil nasil olurda bizim hakkimizi vermezsin bunun obur tarafida var allahda kork hiristiyan bile adaletli davranir sende ne adalet var ne yardim var ama sunu bilki hakkimizi yiyorsun hakkim sana haram olsun okadar para yiyorsun ya ahirette iki yakan bir araya gelmesin insallah....

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 11.03.2013 23:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.