Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 29.04.2019 14:12
  • Son Güncelleme: 29.04.2019 14:30

Trump'tan 'a: Sizi savunmak için yırtınıyoruz

ABD Başkanı , Kralı ile yaptığı telefon görüşmesinde para istediğini ve "Sizi savunmak için yırtınıyoruz" (We’re losing our ass) dediğini açıkladı.

Sizi savunmak için yırtınıyoruz

ABD'nin Wisconsin eyaletinde miting yapan , "Bakın, zengin bir ülke. Onları savunuyoruz, destekliyoruz. Gerçek şu ki, paradan başka bir şeyleri yok. Biliyorum, sizler Suudi Arabistan'ı desteklememizi istemiyorsunuz fakat bizden 450 milyar dolarlık alımları var. Onları kaybetmek istemiyorum" dedi.

"SİZİN İÇİN YIRTINIYORUZ"
Donald Trump, "Kral'ı aradım, ona sizi savunmak için yırtınıyoruz (We're losing our ass)" dedim. Bana, önceki yönetimlerden hiç böyle bir telefon almadığını söyledi. Ben de 'çünkü öncekiler aptaldı' cevabını verdim. Dürüst olmak gerekirse, bu iş 'taki bir kiracıdan para talep etmekten daha kolay ve güvenli." dedi.

"ANLAŞMAMIZ SÜRMELİ"
Kaşıkçı cinayetinden sonra, 'a konuşan Trump, "Dünya tehlikeli bir yer. Eğer iş birliğimizi aptalca bozarsak, bundan en çok faydalananlar Rusya ve Çin olur. Bu, ABD'nin kendi eliyle onlara direkt yardımı gibi olur." ifadelerini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bizim 450 milyarımız olsa dünya lideri olurduk ama bu uşkuruna düşkünler müslüman alemini rezil ediyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.04.2019 20:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.