Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Muslera temize çıktı haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

erkan1905 erkan1905

yürüyün gidin be toplanmış bütün çekemeyen taraftarlar yorum yapıyorlar aklı sıra bi siz biliyorsunuzya futbolu başka kimse bilmiyor zannediyorsunuz neresi kırmızı kartmış hakemi görün bi gidişini kartı verişini adamın bakışları bile bende sabah beri bunu bekliyordum iyi ettin der gibi hakemler futbolcu yerden kalkınca vereceği kartı futbolcunun ayaga kalkması bekler futbolcuda görecek şekilde verir ama bu hakem napıyor adam düşmüş koşarak geliyor ve hemen kartı veriyor dönüp gidiyor resmen art niyet vardı hakemde

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 23.09.2011 13:14
___ ___

bu karta ağır diyen futbol cahilidir..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır5
cevapla 23.09.2011 12:12
MURAT MURAT

Son adam olarak kırmızı kart ağır diyor. Pozisyon iyi incelenirse o hamle orta sahada bile yapılsa direk kırmızı kart olması lazım. yöneticiler böyle açıklama yaparlar ise yarın bu oyuncular rakiplerin kaburgalarını kırarlarsa hiç şaşırmamalıyız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 23.09.2011 11:47
Cem Cem

Yan taraftaki foto herşeyi açıklıyor ne ağırı? Yerinde karar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır6
cevapla 23.09.2011 03:27
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR