Bugünkü
Takvim
  • 25 Kasım 2015, Çarşamba

İki karısı varmışmış!

Selda abla biz 'Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz' dizisinin fanlarıyız. Özellikle Hızır abimize laf söyletmeyiz. Şimdi kalkmış birileri "Hızır'ın ikinci karısı var, topluma kötü örnek oluyor" diyerek ahlak bekçiliği yapıyor. Adı üstünde adam 'eşkıya', cami müezzini değil ki. Her işin bir raconu var, bununki de bu. Sesimizi duyurun, kimse üstüne vazife olmayan işlere karışmasın.
Ayrıca insanlar önce kendi mazisine bakacak. RUMUZ ; E.D.H.O.

S.U. CEVAP; 'Dinime küfreden Müslüman olsa' diyerek başladığın mailini sansürleyerek yayınlıyorum.
Kimi ve neyi kastettiğini anladım. Fakat sana tümüyle katılmam imkansız. Evet topluma örnek olması gereken sanatçının bizzat kendisidir, canlandırdığı karakter değil.

HATA İNSAN İÇİN
Ama diğer yandan 'genç yaşta yapılan hatalar yüzünden' bireylerin eleştirme haklarını da ellerinden alamayız.
Neticede, pişman olmanın kabul gördüğü o yüce dinin mensuplarıyız.

ROMANLAR MECLİS'TE...
Selda hanım ben 29 yaşında Roman vatandaşıyım. Bir kızı çok sevdim. Kız da beni. Aşkımız buralarda hala konuşulur. Ama ailesi 'Çingeneyim' diyerek vermedi. Kızı kaçırdım, polisle gelip aldılar. Şunun için anlattım, Roman abimiz Özcan Purcu Meclis'teymiş. Neye yarar?
Benim hayatım bitti. Ne yaparsak yapalım, ayrımcılığın önüne geçilmez. Rumuz; İsyankar

S.U. CEVAP; Yolladığın senin fotoğrafınsa acayip yakışıklısın. Kızın sana neden çarpıldığı ortada. Romanların parlamentoda temsil edileceği ama bu ayrımcılığın bitmeyeceği konusunda ise haklısın. Üzgünüm, 'Leyla-Mecnun' işlerine meclis bakmıyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya