Bugünkü
Takvim
  • 30 Kasım 2015, Pazartesi

Egzersiz cinsel yaşama iyi gelir

Halsizliğim var. Öyle ki eşimle cinsel ilişkiye girmeyi bile istemiyorum. Eşimde bu durumdan huzursuz. İlacı yok mu? Depresyon dediler. Yardım edin.
Mevsim değişikliklerinde cinsel isteksizlik, genel bitkinlik hali, güçsüzlük, isteksizlik, uykusuzluk veya huzursuzluk gibi şikayetler olabiliyor. Özellikle büyük şehirlerde negatif iyonlar artarak, cinsel isteksizliğe, gerginliğe, duygusal iniş çıkışlara, uykusuzluğa, iştahsızlığa ve eklem ağrılarına yol açabiliyor. Sabahları aç karnına en az 5 dakika yürü ve 10-15 dakika aç karnına jimnastik yap. Bu zindelik sağlar.
Yeşil çay iç. Düzenli beslen. İyi uyu. Pamuklu kumaştan üretilen kıyafetleri tercih et. Her gün duş al. Yoğurt ve kefir tüket. Kaybedeceğim diye maça çıkılmaz.
Eşinle cinsel ilişkiye girmek için dinlenmiş ve istekli ol.

Yeni evliyiz. Eşimle birlikte cinsel mutluluğa erişemiyoruz. Bana orgazm olamadığını söylüyor. Bize yol gösterin.
Anladığım kadar önce orgazm ne demek onu anlatmak iyi olacak.
Cinsel ilişkiye giren eşlerin, ilişki öncesi ve ilişki sırasında bedensel ve ruhsal olarak haz, coşku, keyif alması demektir. Her 2 cinsin cinsel organları yoluyla hissettiklerinin beyin tarafından tüm bedene yayılır. Tarif edilmeyen kişiden kişiye değişebilen bir durumdur. Cinsel ilişkinin sonucu mutlu, yorgun, keyifli bir haliniz varsa orgazm oldunuz demektir. Bunun eşlerin her ikisi içinde gerçekleşmesi gereklidir.
Cinsel ilişkiden önce daha uzun süre birbirinizin bedenine dokunup, sesli, kokulu, görerek ve hatta düşünerek cinsel ilişki sırasındaki haz duyma durumunuzu hazırlayın.

Böbreğimin çürüdüğünü söylediler.Ameliyat gerekiyormuş. Başka çaresi yok mu?
Böbrek çürümesi , böbreğiniz görevlerinin yerine getirememesi demektir. Çeşitli nedenlerle bu olabilir. Bu böbreğin vücudunuzda kalmaya devam etmesi sonucu yan ağrısı, tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları, böbrek taşı, kanama, hipertansiyon ve beyin kanaması, kalp hastalığı, gözler ve böbreklerde hasar gibi komplikasyonlar gelişebilir.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya