Bugünkü
Takvim
  • 19 Nisan 2012, Perşembe

Yalnız kalamadım

45 yaşında iki oğlum var ama ben kocamın ölümünden sonra depresyona girdim. Şimdi hayatımda sayısını bilmediğim sevgililerim var. Onlarla mutlumuyum bilmiyorum ama her yerde kocamı arıyorum. Çok mutsuzum. Yalnız da kalamıyorum. Oğullarımla bu yüzden aram açıldı. Rumuz: Hayat

Nasıl bir depresyon yaşıyorsun anlamış değilim! Biraz sakin olsan daha sağlıklı düşünürsün. Nereye koştuğunu bilmezsen mutsuz olursun. Yalnızlık Allah'a mahsus biliyoruz da sen de olayı biraz abartmışsın. Belki şu an senin ihtiyacın olan tek şey yalnız kalmak olabilir. Bence bunu dene biraz.

HAYATIM MARJİNAL!
Ablacığım, ben hayatı marjinal yaşayan biriyim. Geçen yıl yolda otostopla tanıştığım bir adamla uzun bir yolculuk yaptım. Şimdi bekar birinden hoşlanıyorum. Ama sevgilimden ayrılmaya da korkuyorum. Çünkü beni ölümle tehdit ediyor. Bekar sevgilim araya girip bu sorunumu çözmek istiyor. Sonunda ona da ayrıldım demek zorunda kaldım ama yanımdayken evli sevgilimden telefon gelince anlıyor. Kapışsınlar istemiyorum. Rumuz: Hata

Hataların var ama madem yanlışından ders almışsın, korkmadan yolunda ilerle o zaman. İşe telefon numaranı değiştirmekle başlayabilirsin. Bu sorununu yine kendin çözmelisin. Araya kesinlikle erkekleri sokma. Madem bekar biriyle mutlu bir birliktelik yakalamışsın, arkana dönüp bakma.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya