Bugünkü
Takvim
  • 17 Mart 2017, Cuma

Muhteşemsin Beşiktaş

Dün Vodafone Arena'da Beşiktaş 14 yıl sonra yine bir bayram yaşadı. Tribünler tıklım tıklımdı. Stat ise ışıl ışıldı. Şu bir gerçek ki Beşiktaş dün 10 kişi değil 9 kişi kalsaydı yine o Olympiakos'u inanın çimlere gömecekti.
Maçtan önce futbolcularla beraberdim.
Hepsinin gözlerinde inanç vardı. Hepsi de maçı farklı kazanacaklarını söylüyorlardı. Gerçekten de sözlerinde durdular. Muhteşem bir tempo ile mücadele ile 10 kişi kalmalarına rağmen pozitif bir futbolla Olympiakos'u yerle bir ettiler.
Babel her geçen gün hem futbolunu zenginleştiriyor hem de Beşiktaş'a daha fazla katkı yapıyor.
Öyle güzel iki gol attı ki hiç tartışmasız ben starım dedirtti.

BRAVO FABRI
Aboubakar çok önemli bir zamanda çok güzel bir gol attı. Ancak profesyonelliğe sığmayan sorumsuzca kendisini attırarak arkadaşlarını zorda bıraktı. Ama dua etsin ki o futbolcular iki kişilik koşarak seni ipten aldılar. Aboubakar umarım bir daha böyle bir yanlış yaparak takımını yakmaz.
Cenk nöbetçi golcü gibi. Hangi Avrupa maçında oyuna sonradan girse golünü mutlaka atıyor. Fabri gerçekten iyi kaleci. Hele 2-3 tane öyle zamanlaması iyi kurtarışlar yaptı ki Beşiktaş'a hayat verdi.
Haydi Marcelo.
Dön bir an önce. Dün yine eksikliğin görüldü ama Tosic ve Adriano'nun üstün oyunu bu açığı kapattı.
Ama nereye kadar. Beşiktaş'ın bundan sonraki turda kim çıkarsa çıksın daha ileriye gideceğini düşünüyorum.

MAÇIN EN iYiSi BABEL
Attığı 2 golle takımına turu getirdi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ ABOUBAKAR
Sorumsuz davranışı az kalsın takımı yakacaktı

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya