Bugünkü
Takvim

İtiraf hesabı

Dünya üzerinde hiçbir şey tesadüfen olmaz! Atılan her adımın, gidilen her yolun sonunda bir hesap vardır. Ama işinde gücünde olan insanlar yoğunluk içerisinde bunları anlamakta zorlanır!
Belki de bu nedenle BASIN vardır!
Bilemiyorum. Hayatı anlatmak ve kısa bir özet geçmek için... Washington'dan Pekin'e kadar uzanan hatta ne olursa belli bir planın parçasıdır.
Bir akıl vardır. Diğer akılla mücadele eden...
Böyledir. Görmeyiz, anlamayız ama... Zaten okullarda da öğretilmez.
Kitabı yazılmaz, gazete ve televizyonlarda yer almaz...
Karanlık bir tablodur bu!
Bizden gizlenen!
Örneklerle gidelim...
Yakın zaman önce Hollywood TACİZ SKANDALLARIYLA sarsıldı. Hatırlayın! Aralarında Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow ve Rose McGowan gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 20 STAR Hollywood'un ünlü yapımcısı HARVEY WEINSTEIN tarafından tecavüze ya da tacize uğradığını söyledi. Sayı daha sonra giderek arttı! 1980'li yıllarda Londra'daki evinde Weinstein'ın kendisine saldırarak tecavüz ettiğini söyleyen İngiliz oyuncu Lysette Anthony de son hamleyi yaptı...
Ünlü yapımcının başı iyice derde girdi!
Herkes bu olanlara MAGAZİN GİBİ BAKTI! Biraz üzerinden geçsin diye bekledim. Bu ortaya atılan iddialar doğru mu değil mi bilemem! Ama ortada KÜRESEL BİR HESAPLAŞMANIN olduğu gerçek! Pentagon ve CIA Harvey'i bitirme kararı aldı!
Bu kişisel bir hamle değildi.
Harvey Weinstein, ROTHSCHILD AİLESİNİN Hollywood'daki en önemli ismiydi. AİLEYİ buradan atmak için düğmeye bastılar. Biz bunu YAPIMCITACİZ- TECAVÜZ haberleri ekseninde okuduk. Küresel kavganın oyuncuları üzerinden mesajlar veriliyordu!
Verilecekti de...
Bu kavgada yer alan Pentagon Türkiye'de de sahnede! Çoğu zaman görmüyoruz ama...
Pentagon raporlarına giren bazı önemli NOTLAR var! Bunlardan birini paylaşmak istiyorum...
ABD Genelkurmay Başkanı Dunford, Türkiye'ye gelir...
Sanırım 31 Temmuz'da...
Darbe girişimi olmuş, Pentagon'a bağlı askerler ele geçirilmiş, itiraflar birbirini kovalamış, kaçanların sığındığı adresler NATO üsleri olmuş ama ABD 15 Temmuz'u kabullenmemekte! İşte bu atmosfer içinde DUNFORD geliyor ve ilgili kişilerle gizli ve önemli bir görüşme gerçekleştiriyor!
Suçlamalara karşı sesini yükseltiyor!
Karşıdakinin sesini kesiyor. Ve başlıyor konuşmaya: Türkiye'de yaşanan her şey bizimle ilgilidir! Olumlu ya da olumsuz her şeyi dikkatle izleriz. Türkiye'yi kimin yönettiğinin önemi yoktur. Bizim için İNCİRLİK'i kim yönetiyor o önemlidir.
İncirlik'teki NÜKLEER SİLAHLAR bizim yönetimimizde olduğu sürece bir sorun yok.
Bu silahların yönetimini almaya kalktığınız an bilin ki çok sert karşılık veririz.
Her yoldan, her koşulda! Bu konuda düşüncemiz tektir. Değişen BAŞKANLARIN bile bu duruma müdahale etmesi mümkün değildir.
İmkansızdır..." Bu sözler PENTAGON kayıtlarında var. Dunford gelip burada bunları söylüyor!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından İNCİRLİK'teki elektrik kesintisi ve Türk askerlerinin orayı sarmasıyla yükselen tansiyonun sonucu bu!
Peki Dunford ne diyor?
ABD BAŞKANLARI BUNA MÜDAHALE EDEMEZ!
Doğru! Edemez. Ettirmezler...
Devam...
New York'taki Rıza Sarraf davasının (Hakan Atilla davası değildir o) ardından PENTAGON yine düğmeye bastı.
Başkan Donald Trump'ın ilk adamı olan Mike Flynn ile TÜRK HEYETİNİN yaptığı görüşmeden sonra CIA eski Direktörü James Woolsey ve FBI eski Başkanı Mueller devreye girdi. FLYNN köşeye itildi... Woolsey bilgileri Mueller'e iletti, o da Flynn üzerinden Trump'a ve Erdoğan'a yürümek için açılan yola ilk taşı döşedi! Trump'tan sonra sıra emin olun damadı JARED KUSHNER'e gelecektir!
Zaten bütün hazırlıklar bu yönde!
Biraz ABD'ye iyi bakmayı biliyorsanız bunu görürsünüz!
Peki Rıza Sarraf'ın itirafları, Mike Flynn'ın "Tamam, isteyeceğinizi söyleyeceğim" ifadesi ne anlama geliyor?
Kim ne yapmak istiyor? Asıl hedef ne?
Pentagon, Woolsey ve Mueller üzerinden sahneye koyduğu oyunla Trump'ı RUSLAR'ın GETİRDİĞİNE
HERKESİN İNANMASINI BEKLİYOR. Bunun için de ciddiye alınacak oyuncuları topluyor!
Flynn bunlardan biri! Belki de en başındaki... Pentagon ve ülkenin içindeki ANGLO-SAKSON ittifak ROTHSCHILD AİLESİNİN hem ülkelerindeki hem de dünya üzerindeki gücünden rahatsız. Bu nedenle bu gücü öncelikle ABD'de, sonrasında dünyada bitirmek için yola çıkmış durumdalar. Ama karşıdaki güç de AKLI İCAT EDENLER NEREDEYSE! Kolay değil yani! Hem de hiç kolay değil... Ama kavga başladı bir kere... Trump'ın siyasi ömrü bitti.
Şu anda Pentagon solunum cihazında yaşatıyor! Kullanmak için!
Göreceksiniz işi damat Kushner ve eşi Ivanka'ya kadar getirecekler...
Amaç bambaşka! Rothschild ailesine savaş açan PENTAGON, Trump- Erdoğan-Putin üçlüsünü istemiyor. Bu ÜÇLÜ yan yana geldiği zaman İPEK YOLU da dünya da bu gücün eksenine girer diye düşünüyor! Arka planda da ROTHSCHILD ailesini gördükleri için Trump'a AMERİKALI gibi bakmıyorlar!
KONU bu! Mesele bu! Savaş bu! Kavga bu! Bu nedenledir ki ERDOĞAN ve PUTİN bir şekilde hedeftir!
Rus uçağı neden düşürüldü? Rus Büyükelçi Karlov neden Ankara'da öldürüldü?
DÜŞÜNÜN! Amaç ne olabilir? Acaba Türk-Rus yakınlaşmasını istemeyenlerin yaptığı bir operasyon olabilir mi!
İyice bakın bakalım!
Pentagon ve oradaki DERİN ABD'yi temsil eden ANGLO-SAKSON bir ekip ÜÇ LİDERE KARŞI! Rıza Sarraf'ın oraya gitmesi, itiraflara başlaması, Mike Flynn'ın bir anda devlete dönüp "2016 Aralık ayında Rus Büyükelçi Sergey Kislyak ile yaptığım görüşmenin hem öncesinde hem de sonrasında TRUMP'ın haberi vardı. Çünkü beni oraya gönderen kendisiydi! Ruslar'la yaptığım her görüşmenin emrini veren TRUMP'tı..." Ayrıca Mike Flynn, Mueller'in Türkiye ile ilgili yaptığı bütün suçlamaları da kabul etti! İddia bu! Doğru mu yalan mı yakında göreceğiz! Ama hedef önce TRUMP, sonra ERDOĞAN, ardından da PUTİN!
Şimdi dönün en başa! Size anlatılan her şey eksik ve yalan!
Hollywood'dan başlayan ve hedef ülkeleri ele geçirmeye kadar uzanması istenen bir rüzgar var!
Bu rüzgarın kaynağı PENTAGON!
ABD DERİN DEVLETİ! Hedeflerinde de AİLE, yani ROTHSCHILDLER var.
Hiç olmadığı kadar büyük bir kavga yaşanacak! AİLE 3. DÜNYA SAVAŞI ÇIKARMAYI BİLE DÜŞÜNMEKTE!
PENTAGON DA BUNU
BİLMEKTE... Çok ince hesaplar üzerinden yaşanılan bir savaşın tam içindeyiz.
Türkiye olarak da merkezindeyiz...
Daha çok şey yaşayacağız. Çok şeye şahitlik edeceğiz.
Bu kavganın aktörlerini daha yakından tanıyacağız...
Kim ne yaparsa yapsın TÜRKİYE KAZANAN olacaktır. Kaderimiz olan coğrafya en büyük şansımız!
UNUTMAYIN!
Kimse bizsiz hesap yapamaz...

NOT: Bir de sizlerin hiç bilmediği bir bilgi aktarayım! Yaz aylarında EGE SAHİLLERİ lüks yatlarla dolup taşar! Birçok ZENGİN, hatta çok zengin isim gelir, buralara demir atar! Peki neden diye düşünen oldu mu? Sanmıyorum! Gelenlerin pek çoğu ROTHSCHILD AİLESİNİN ÖNEMLİ OYUNCULARIDIR! EGEAKDENİZ bunların büyük planlarına ev sahipliği yapar! En güvenli yer burasıdır çünkü! Pentagon sadece kendisi burada yaşamak istemektedir!
Bizi ilgilendiren boyutu da bu!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya