Bugünkü
Takvim
BÜLENT ERANDAÇ BÜLENT ERANDAÇ
 •  
 • SMS
  Yazarın KODU boşluk bırakıp, MESAJINIZI yazıp, 4122'ye gönderin.
  Örnek: BÜLENT ERANDAÇ'a mesaj göndermek istiyorsanız.
  BE boşluk bırakıp, mesajınızı yazıp 4122'ye gönderin.
  Tüm operatörlerden servis 1.60 TL olarak ücretlendirilir.
  Servis sorgulamalı bir servis olup iptali yapılamaz.
  Müşteri Hizmetleri: 0216 531 73 73
 • 14 Ekim 2018, Pazar

ABD’ye Isparta manifestosu

LLETİNE güvenen, kararlı.
Bağımsız Türkiye'nin lideri Başkanımız Tayyip Erdoğan'ın gözleri çakmak çakmaktı. Karşısındaki komandolar tek nefes, Başkanın ağzından dökülen, çelik gibi, mermi gibi sözleri inançlı gözlerle dinliyorlardı.
Başkan Erdoğan, "SINIRIMIZIN dışındaki teröristler de rahat uyuyamıyor, biliyorlar ki bir gece ansızın gelebiliriz.
Çok yakında bugün brövelerini takan komandolarımızla Fırat'ın doğusundaki terör yuvalarını da darmadağın edeceğiz." Evet, Fırat Kalkanı'yla, Zeytin Dalı Harekâtı'yla, Irak'taki ve Suriye'deki ABD'nin kuklası PKK'yı kazdıkları çukurlara gömen Mehmetçik'in çelik yürekli genç komandoları yerinde duramıyordu.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Fırat'ın doğusu ile ilgili manifestosunu bu sefer Isparta komando üssümüzden veriyordu.
Zamanlama işaret fişeğiydi. Bağımsız Türkiye'nin önünde ABD kara ordusu PYD/YPG'nin Suriye'nin kuzeyinde kendisine özerklik verilmesi amacıyla yürüttüğü gizli ve kirli hazırlıklar vardı.
Suriye topraklarının geleceği için rezil pazarlıklar, Pentagon-CIA gözetiminde sürüyorken, Erdoğan'ın kararlı sesi Isparta'dan yükseliyordu.
Erdoğan kararlı. Türk Milleti arkasında. ABD'nin silahlarla desteklediği terör örgütü PKK, Fırat'ın doğusunda enerji kaynaklarına çökemeyecek. Tabka Barajı ve Menbiç'teki Tişrin Barajı suları emperyalistlere içirilmeyecek.
Türkiye; Kandil-Türkiye hattını, Şengal bölgesini dağıtmakta kararlı. Gelecek on yıllarda Türkiye'ye yönelik TERÖR KANTONLARI yerle bir edilecek.DOĞU AKDENİZ'İN 'FATİH'İ GİDİYOR
Fatih sondaj gemimiz, Antalya'da son hazırlıklarını yapıyor. Doğu Akdeniz denklemini sarsacak harekâta hazır. Akdeniz'in mavi sularına açılacak, bir taraftan Türk Bayrağını dalgalandıracak, diğer taraftan Akdeniz ekonomik alanımızda doğalgaz arayacak.

FIRAT'IN DOĞUSU HARİTALARINI PAÇAVRAYA ÇEVİRECEĞİZ
Trump-CIA-Pentagon'un gizli belgelerinde, ABD'nin müttefik ve düşman algısında ciddi bir değişim bulunmadığı ve İslam dünyasını yeniden tasarımlamak, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) haritalarını gerçekleştirmek, öncelikli hedeftir.
Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan liderliğinde bağımsız ülke olma çizgisini koruyan Türkiyemiz, derin ABD planlarını akamete uğrattığı için hedeftedir. Nitekim Türk-Amerikan ilişkilerine bakıldığında, zaten bir tehdit diplomasisi yürütüldüğünü görmek mümkündür.
İslama karşı İslam projesi yürütmekte olan DERİN ABD'ye karşı, inşa edilen Ankara-Tahran-Moskova ittifakı, Kuzey Irak-Kuzey Suriye-Akdeniz arasındaki KORİDORU, içeriğinde, İKİNCİ İSRAİL VE UYDU PKK DEVLETÇİKLERİ enerji güzergâhı oluşturmayı durduran bir pozisyon yaratmıştır.
Ancak, Irak ve Suriye'de oluşacak iki Koridoru'nun zaman içerisinde birleştirilmek isteyen DERİN ABD'nin, PKK'nın Suriye kolu olan Demokratik Birlik Partisi (PYD) ile ittifakını sürdürmesi, PYD'yi Amerikan ordusunun kara gücü haline dönüştürmesi, Türkiye'nin bugün en hassas olduğu bir durumdur.
Cumhurbaşkanımız Erdoğan- Türkiye, koridorun Suriye parçasının oluşturulmasını ne pahasına olursa olsun önlemeye kararlıdır. Amerikan saldırganlığının Türkiye'yi güneyden kuşatma girişimi gerekirse, savaşarak önlenecektir. Amerikan saldırganlığı karşısında bölgedeki devletlerin egemen politik varlıklarını koruma hassasiyetiyle geliştirdiği ittifaklar, bölge halklarının bölgenin geleceğini kendi iradesiyle belirleme talepleri de, inşallah DERİN ABD planlarını paçavraya çevirmekle sonuçlanacaktır.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
 • ve ya