Bugünkü
Takvim

Artık buyuramıyorlar

ABD Arizona senatörü Mccain'i yazmıştım dün.
Dünya Para İmparatoru Yahudi Rotschild Hanedanı'nın seçimde sponsorluk yaptığı bu İsrail uşağı bizim Başbakan'a sallıyordu.
ABD'nin yeni Ankara büyükelçisine Erdoğan karşıtı olması için kongrede baskı yapıyordu.
Bizim İsrailsever ortakları olan medyamız da bunu pek matahmış gibi sayfalarına taşıyordu. "Erdoğan kimlerle savaşıyor" sorusunu yöneltmiştim.
Bunu iyi etüd etmeliydik.
Türk savaş uçaklarının yazılımlarını, havada uçma şansını İsrail Genelkurmayı'na bıraktığımız yıllarda bir sorun yoktu.
McCain ve benzerleri bize destek oluyordu sonuna kadar.
Ne zaman MİLLİLEŞME adımları attık, ABD'deki İsrail maşaları harekete geçmeye başladı.
Şimdi de ABD Dışilişkiler Komitesi Başkanı Ed Royce çıktı ortaya. "Erdoğan otoriterliğe yöneliyor" diyor tıpkı McCain gibi.
Bizim İsrail ortaklı medyamız ile Paralel gözlük takan bazı gazetelerimiz yine balıklama atladı bu açıklamaya. "Vaay be" idi durumlar.
Amerikan senatörü sopa gösteriyordu bize.
Durumumuz vahimdi, dünyaya rezil oluyorduk falan vaziyetleri vardı ortada.
Bizi yıllarca hep böyle yediler.
Amerika'dan bir senatör konuşur, bizim tek tip medyamız da "Aman Allah'ım, ABD'li senatör buyurdu ki" diye sayfalarına, manşetlere taşırdı.
Ee normaldi bu.
Çünkü bizi bizim senatör veya milletvekilleri değil, dışarıdan gelen "BUYURMALAR" yönetirdi hep.
Alışkanlığımız böyleydi.
Çünkü Osmanlı'yı yıkıp bu ülkeyi cetvelle kuranlar sistemi böyle şırınga etmişti.
Bizim medyamız perde arkasını hiç göstermezdi.
Mesela en son bize sallayan ABD Dışişleri Komitesi üyesi Ed Royce'un kim olduğunu bize hiç anlatmazlardı.
Hatta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bile anlatmadılar.
ABD'ye yaptığı ziyarette Yahudi lobisi ile görüşürken o toplantıda Ed Royce da vardı.
CHP milletvekili Loloğlu dönüşte Ed Royce ile yaptıkları görüşmede gündeme gelen "İsrail ile ilişkilerin geliştirilmesi" konusunu ballandıra ballandıra anlatıyordu.
Kemal Bey de o görüşmede "Eğer CHP iktidarda olsaydı, Mavi Marmara olayı asla yaşanmazdı. İsrail'le gerilen ilişkiler de bu duruma gelmezdi" diyordu.
Silahsız 9 Türk'ü hayvanca öldüren İsrail'e tek kelime etmiyordu.
ABD'de görüştürüldüğü Ed Royce denen HERİF, azılı bir Türk düşmanı.
Ermeni Dostluk Grubu'nun eşbaşkanı...
ABD Kongresi'nde alt komisyonlara sürekli Ermeni Soykırımı tasarısı oylansın diye teklif verip kendini yırtan bir CONİ o.
İsrail'in İran'a saldırmasını sonuna kadar destekleyen, gidip Tel Aviv'de bu uğurda Netanyahu'nun elini öpen bir İsrail uşağı.
Başbakan Erdoğan "İsrail devlet terörü işliyor, çocukları öldürüyor" dediğinde, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e şikayet mektubu yazıp altına imza atan 46 Yahudi Lobisi senatöründen biri o.
Royce'un da imza attığı mektupta şöyle ağlıyorlardı; "Temsilciler Meclisi'nin çok sayıda üyesi geçen Mart ayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bir mektup göndererek, kendisini, siyonizmi 'insanlığa karşı suç' olarak nitelediği açıklamalarını geri çekmeye çağırmıştı.
Ne yazık ki henüz bir yanıt almadık ve bunun yerine Yahudi aleyhtarı açıklamalarda bir artış gördük. Son olarak Başbakan, Gezi Parkı'nda başlayan protestolarla ilgili olarak, Yahudileri ima eder şekilde 'faiz lobisi' dahil olmak üzere dış güçleri suçladı."
Dün İsrail'de plajda dört çocuk hayvanca İsrail füzeleriyle öldürüldü.
Uşaklar İsrail'e iki satır mektup yazmaz. Çünkü EKMEK onlara Tel-
Aviv'den gelir.
Bizde de gıkını çıkarmayan ortakları çoktur maalesef!!!


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya