Bugünkü
Takvim
  • 22 Eylül 2011, Perşembe

Hülya ile birlikte olduğum için halkımdan özür diliyorum!

Genelde böyle uzun başlıklar kullanmam.
Hem görgüsüzlük olduğunu bilirim hem de editörümü düşünürüm.
Ama bu kez kural dışıyım.
Zaten kendisi de öyle ufak tefek kelimelere sığmayacak kadar yüce bir insandır. Ses olarak, yetenek olarak, boy pos olarak... Çünkü o bir COŞKUN SABAH'tır.
Bakınız büyük harfle yazdım zaten.
Aslında bu Coşkun Sabah'a baştan beri takığımdır. Taa Hülya Avşar'ın peşinden koştuğu günlerden. Yok benim gözüm yoktu kızda, ben sadece Sabah'ın Avşar ile ilişkisinden sonra basına verdiği demeçlere bozulmuştum. Coşkun kardeş Hülya'dan dirseği yiyince sarılmıştı mikrofonlara; "Bu kadınla birlikte olduğum için halkım beni affetsin!"
Halkının cevaben ne dediğini burada yazmayacağım elbette ama Coşkun Sabah o gün bugündür vara yoğa konuşmaya devam ediyor. İşte size son incileri; "Kayseri'de davet edildiğim düğünlerim çok meşhurdur. Ben orada söylediğimde halk düğünlerde 24'e kadar oturuyor. İsim vermeyeyim ama başka sanatçılar gidince 22'de kalkıyor insanlar." "Sahne biraz da fizik istiyor. Bu Tanrı'nın bana bir lütfu. İnsanlar sahnede çirkin kadın, çirkin erkek görmek istemiyor!" "Pop müziğini sanattan saymıyorum!" "Türkiye'de hiç kimseyi dinlemem.
Benim doğrularıma uygun kimseyi görmüyorum!"
Böyle biri hakkında bu kadar vaktinizi aldığım için, e ben halkımdan özür diliyorum.

* * *
PİŞMİŞ KELLE-OBEZ UYUMU!
Hadise'ye 'obez' diyerek savaş açan Erol Köse, Hande Yener'in albüm tanıtım gecesinde gördük ki, her şeye rağmen 'Hadise'yi bağrına basmış!' Ve ortaya şu gördüğünüz 'Obezle'-'Pişmiş kellenin' müthiş uyumu çıkmış.
Şimdi sıra Hadise'de.
Önerimiz, ilk halk konserine, üzerinde Köse'nin portresinin olduğu bir tişörtle çıksın! 'Acaba hangi pozu olsun' diye de yormasın o güzel kafasını, biz onun yerine bulduk.

* * *
ÇAPAKEK DİYE BAŞKA BİR ALEM!
Hayatımda ilk kez geçen gün twitter hesabım oldu. Ve bir heves oturup bir şeyler yazdım. Ama baktım okuyanım sadece 40 kişi! Köse'nin 140 binini düşünürseniz, halihazırda mikroskopla bile görünmüyorum demektir. Ama eş dost diyor ki, ilk günden moralini bozma artacaktır.
Bu hevese kapılmamın nedeni Ahmet Hakan. Twitter'de öyle zekice, öyle şeker laflar ediyor ki...
Mesela bir laf atıyor ki ortaya, bütün kekler sıraya giriyor cevaplamak için.
Kimseye öyle hakaret ettiği filan da yok üstelik. Malum takipçinizin çok olması için küfür etmeniz şart. 'Kek' dedim ya bir başka twit adresi daha var hastası olduğum.
Sevgili dostum İzzet Çapa'nın ÇAPAKEK'i...
Aslında ortam tam bana göre.
Çapakek'çiler kardeş 'müessese' ÇAPAMAG'le tatlı tatlı itişiyorlar gün boyu. Biri ciddi haberler giriyor, Kek'çiler hemen bir yorum yapıyor.
Ama ne yorum?
İzzet bunu gece mekanlarında da yapıyor biliyorsunuz. Önce Cahide vardı gece kulübü olarak, bir süre sonra 'kızkardeş' Nahide çıka geldi memleketten ve Nahide kulüp oluştu. Bizim Nahide ablasına nazaran biraz oynak, cilveli ve çok eğlenceli biri. Oraya gittiğinizde öyle bir cümbüş karşılıyor ki sizi, Nahide'yi daha da unutmanız mümkün olmuyor. Çapakek'in tadı da öyle bir şey işte.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya