Son dakika: Bayram tatilcileri dönüş yolunda! 43 ilin geçiş güzergahında trafik yoğunluğu! İstanbul'da da trafik kilit! | YOL DURUMU

Son dakika haberleri... Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olmasıyla birlikte farklı şehirlere giden vatandaşlar henüz tatil bitmeden dönüşe geçtiler. Bayramın son gününde 43 ilin geçiş güzergahı olan ve “Kilit Kavşak” diye adlandırılan Kırıkkale’deki trafik yoğunluğu dron ile görüntülendi. Diğer yandan İstanbul'a çevre illerden gelen vatandaşlar güzel havayı fırsata çevirirken şehir genelinde trafik akşam saatlerine yaklaşırken artmaya başladı.

Giriş Tarihi 12 Nisan 2024, 16:03 Güncelleme 12 Nisan 2024, 16:47
Son dakika: Bayram tatilcileri dönüş yolunda! 43 ilin geçiş güzergahında trafik yoğunluğu! İstanbul’da da trafik kilit! | YOL DURUMU

İÇİNDEKİLER

Ramazan Bayramı'nın son gününde geri dönüş yoluna geçen tatilciler, 43 ilin geçiş güzergahı "kilit kavşak" Kırıkkale'de trafik yoğunluğu oluşturdu.

Kara yolunda artan araç trafiği "dron" ile görüntülendi.

Ramazan Bayramı'nın son gününde tatilciler, geri dönüş için yeniden yollara akın etti.

Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahı "kilit kavşak" Kırıkkale'de trafik yoğunluğu arttı.

Kırıkkale-Ankara D200 kara yolunda yaşanan araç trafiği "dron" ile görüntülendi.

Kırıkkale-Kayseri D765 kara yolunda da trafik akıcı şekilde ilerledi.

Karayolları tarafından trafik akışının normal seyretmesi için bölgedeki bazı kavşakları geçici olarak trafiğe kapattı.

Kara yolundaki trafik yoğunluğunun hafta sonunda daha da artması bekleniyor.

YOL DURUMU HARİTALI TRAFİK YOĞUNLUĞU

İSTANBUL'DA BAYRAMIN 3.GÜNÜNDE TRAFİK YOĞUNLUĞU!
9 günlük Ramazan Bayramı sebebiyle memleketlerine ve tatil bölgelerine giden tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. Diğer yandan İstanbul'a çevre illerden gelen vatandaşlar güzel havayı fırsata çevirirken şehir genelinde trafik akşam saatlerine yaklaşırken artmaya başladı.

GEÇİŞLERDE YOĞUNLUK YAŞANIYOR
Anadolu Yakası'nda, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Avrasya Tüneli'nin Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na geçişinde trafik yoğunluğu oluştu.

EMİNÖNÜ'NDE YOĞUNLUK YAŞANIYOR
Mecidiyeköy'de trafik durma noktasına gelirken araç yoğunluğu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne kadar sürüyor. Edirne yönünde ise akıcı olan trafik, kentin tarihi mekanlarının bulunduğu Fatih ve Eminönü'nde yavaş ilerliyor.

TOPLU TAŞIMADA DA YOĞUNLUK VAR
Ayrıca toplu ulaşım istasyonlarında ise çok fazla yoğunluk yaşanıyor.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN