Bugünkü
Takvim

Kandil heyecanı! cep telefonu ları!

i cep telefonu ları telefon mesajları oldukça popüler oldu. Regaip gecesi dua edin ve dostlarınıza resimli kandil mesajları atın. Regaip kandili resimli mesajları ile bu gece okunacak dualar bu sayfada sizlerle. Üç ayların başlangıcı olan Regaib'e ismini melekler vermiştir.

  • Yaşam
  • 27.02.2020 14:54
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2020 16:19
ABONE OL
Regaib kandili cep telefonu kısa mesajları

Kandil heyecanı tüm müslümanları sarmış durumda. Bu bağlamda Regaip kandili cep telefonu kısa mesajları Regaip kandili SMS telefon mesajları oldukça popüler oldu. Bugün yani 27.02.2020 Perşembeyi Cumaya bağlayan gece Regaip Kandili... Regaip kelime manası olarak bol ihsan demektir. Haliyle Regaip kandilinde kılınan namazın ihsanı bol, edilen duanın kabulu yüksektir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.