Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 16.01.2020 09:28
  • Son Güncelleme: 16.01.2020 11:31

Son dakika: 'nun kaybolması olayında flaş gelişme! Eski sevgiliyle sır 4 saniye!

Son dakika haberi... Munzur Üniversitesi öğrencisi ’nun 5 Ocak’ta ortadan kaybolmasıyla ilgili sır perdesi hala aralanamadı. Gülistan, kaybolduğu gün saat 11.19’da eski erkek arkadaşı ile 9 dakika yüzyüze görüştü. Zaynal, 16.26’da ise Gülistan’ı aradı. Ancak genç kızın telefonu kapalı olduğu için 4 saniyelik arama telesekretere düştü.

Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku için kayıp başvurusunu, aynı yurtta kaldığı arkadaşları Kübra O. ve Dilek M. yaptı. Gülistan'ın sırdaşı olan Dilek M. polise verdiği ifadede şunları anlattı:

'BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN'
"Bir ay önce erkek arkadaşı Zaynal Abakarov'dan ayrıldı. Kaybolmadan birkaç gün önce de Zaynal'ın Instagram hesabında başka bir kızın resmini gördü. O andan itibaren de Gülistan'ın hareketlerinde değişme oldu. Kaybolmadan bir gün önce akşam saatlerinde yurttaki odama geldi. 'Beni yalnız bırakmayın. İyi değilim. Kendimi Munzur'a atmaya gidiyorum' dedi. Sonra odasına gitti. Bir gün sonra da kendisine ulaşamadım. Telefonlarını aradım kapalıydı."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.