Bugünkü
Takvim

Dört ay önce 'da programına katılmıştı! Vahşi bir cinayete kurban gitti...

Afyon'da oturan , dört ay önce 'un programına katıldı. C. ile kaçtığını, 4 yaşındaki çocuğunu göremediğini anlattı. Geçtiğimiz gün de İdris C.'nin evini bastı. " hesaplaşacağız" diye bağırdı. İdris C. de dışarı çıktı. Av tüfeğiyle Ali Keskin'e ateş açtı. Keskin kurtarılamadı. İdris C. ise gözaltına alındı.

Kanlı hesaplaşma
Afyon'da oturan Ali Keskin, dört ay önce Esra Erol'un programına katıldı. Eşinin İdris C. ile kaçtığını, 4 yaşındaki çocuğunu göremediğini anlattı. Geçtiğimiz gün de İdris C.'nin evini bastı. "Çık dışarı hesaplaşacağız" diye bağırdı.İdris C. de dışarı çıktı. Av tüfeğiyle 'e ateş açtı. Keskin kurtarılamadı. İdris C. ise gözaltına alındı.İdris C.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.