Bugünkü
Takvim

Bahar gribine çiğ sarımsak

ABONE OL
Bahar gribine çiğ sarımsak
Baharın güzelliğini le gölgelemek istemeyenler dikkat! Uzman diyetisyen Pınar Kural Enç, gripten korunmak için çiğ sarımsak tüketilmesini önerdi. Antibakteriyel özelliği sayesinde sarımsağın, bakteri ve virüslerin neden olduğu hastalıkların iyileşme sürecini hızlandırdığını ifade eden Enç, şöyle konuştu: "Nezle ve grip olduğunuzda çiğ sarımsak yiyerek iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz. Sarımsak bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücut direncini artırır. Kolon ve mide kanseri başta olmak üzere birçok kanser türünden korur. Ancak kanı inceltici etkisinden dolayı adet dönemindeki kadınlar, ameliyat olacaklar yememeli. Ayrıca tansiyonu düşük olanlar ve yüksek tansiyon ilacı alanlar da uzak durmalı.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

parfüme ne gerek var diyisin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2017 18:51
Mehdi Mehdi

işte doğrusu bu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2017 18:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.