Bugünkü
Takvim

Sürücülerin dikkatine!

Başkentli sürücüler için yarın, yeni bir dönem başlıyor. 'da sistemi, yarından itibaren sürücülerin hız ve ışık ihlallerini denetleyecek. Cezalar, fotoğraflarıyla birlikte sürücüye gönderilecek.

  • Yaşam
  • 24.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2010 17:19
ABONE OL
Sürücülerin dikkatine!
'da, bir süredir asayiş olaylarına yönelik hizmet veren , yarından itibaren sürücülerin hız ve ışık ihlallerini denetleyecek.

Kameraların tespit ettiği ihlaller, Varlık Mahallesi'nde bulunan mobese merkezindeki ekranları izleyen memurlar tarafından cezaya dönüştürülecek.

Ceza, makbuzları ile birlikte sürücülere araç fotoğrafları da gönderilecek. Kural ihlalinde bulunan sürücüler, ceza makbuzlarının kendilerine ulaşmasından sonra 15 gün içerisinde ödemeleri durumunda, yüzde 25'lik indirimden faydalanabilecekler.

Başkentte MOBESE sisteminde, 357'si şehir izleme olmak üzere, 613 noktada, 825 kamera bulunuyor.

kalan karakter 1000

arzuayak77 arzuayak77 // İSTANBUL

TRAFİK POLİSLERİNİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ
Sabah ve Akşam trafiklerinde yol açmak yönlendirmek için bir trafik polisi görmek mümkün değil.Hep ceza yazarken görüyoruz.Çağlayan Krizinden sonra hiçmi bir çözüm olmayacak !!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2010 16:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.