Genç kızların tekme tokat kavgası kamerada

22 Temmuz 2015, Çarşamba

Afyonkarahisar’da çekildiği iddia edilen bir videoda kızlar tekme tokat kavga ederken, erkekler ise çıktıkları bir ağaçta kavgayı kameraya çekip, kimin yeneceğine dair iddiaya girdi.


Bir ortaokulu bu sene bitirdiği belirtilen E.D. isimli bir genç tarafından sosyal paylaşım sitesi Youtube'a yüklenen videonun Afyonkarahisar kent merkezi, Kanlıca semtindeki Üçgen parkta çekildiği iddia edildi. Videoda parkta bir araya gelen ve iki grup olduğu anlaşılan 8 kız önce birbirleri ile bağıraraktartışmaya başlıyor, ardından videoda erkeklerin söylemine göre isminin Özge olduğu anlaşılan bir kıza diğer grup üyelerinden birisi tekmeler atmaya başlıyor. Kendisine tekme atan kızın bir anda saçlarına yapışan diğer kız, saçlarından tutup yerde sürükledikten sonra üstüne çıkıyor. Bu sırada olay görüntüleyen erkekler ise küfürler eşliğinde kavgaya tempo tutuyor. Bir dakikadan fazla süren kavga, iki gruptaki kızların araya girmesi ile sona eriyor. Olayın neden yaşandığı ve sonunda ne olduğu ise bilinmiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.