Yalanı güzel söylemek onu gerçek kılar mı?

16.06.2019 01:33

Yalanı güzel söylemek onu gerçek kılar mı? CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'nin seçilen belediye başkanlarının seçimden önce söyledikleri "Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız" sözleri yalan çıktı. Koltuğa oturan adayların ilk işleri emekçileri işten çıkarmak oldu. Herkes İstanbul'da usulsüzlüklerin ortaya çıkması nedeniyle tekrar edilecek olan seçimlere gözünü çevirirken, dış mihraklar ülkenin güvenliğini bozmak için ellerinden geleni yapmaya başladı.


kalan karakter 1000

nizamettin nizamettin

eğer biz doğruysak, eğer biz hak ve hakikat tarafındaysak kesinlikle doğru söyleriz. yalancıdan ve onların şerlerinden korkmayız. yalancının yalanı ayağına dolaşacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.06.2019 13:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.